Jump to content

БЕЛОТ !


Препоръчан пост

Здравейте.

Имаше някъде тема за белота, ама нищо ... Както и да е.

Отваряме нова страница в развитието на форума. Вече освен, че вършим сериозни неща заедно дойде време и да се забавляваме заедно. И то без да напускаме удобните места пред компютрите и климатика. Става въпрос за това, че днес с участието на видни личности от администрацията на сайта / да ме прощава Slammer / изпробвахме онлайн белот. Беше много забавно. Резултатът няма значение. И така:

 

Страницата се намира ТУК

 

След безплатна регистрация получавате право да играете белот и сантасе. Не ви препоръчвам да играете с непознати, дащото в повечето случаи това са безхаберни тийнейджъри, които или са един до друг в някоя игрална зала или си подсказват по скайп. Доста неприятно :devil: Затова измислихме следното: създаваме си стая и й слагаме парола. За да можем да си играем само ние и да не ни се бъркат сульо и пульо.

 

Днес 02 юни 2007 г. след 21,00 часа може да посетите :

 

стая: softvisia

парола: tragedy

 

Предлагам две неща:

1. Да се направим връзка по скайпа, но всички играчи. Така ще бъдем по - близо до истинската атмосфера.

2. При преценка от ръководството тази тема да бъде направена важна и в нея да се пише само за постиженията в този спорт.

 

В скайп можа да бъда намерен като vesodimov .

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Страхотна идея Весо!

Беше супер! Ама предлагам да се оповестяват и резултатите. Да е по- интересно и майтап да става. Играем за удоволствие, така че смело. Без никакви притеснения. Аз даже поразцъках сега. Дано не ми се обърне картата, ако успея да се включа тази вечер, което е малко вероятно , но все пак!

Link to comment
Сподели другаде

Гледам има друг сайт за онлайн игрички (на български език): favorite-games.

 

Какво представлява favorite-games: 1 програма - 5 игри! Включва любимите игри на карти - Белот, Блато, Сантасе, както и играта Табла, Тапа, Гюлбара и Домино в една-единствена програма.

Програмата има възможност за игра по интернет срещу реални противници.

:crazy:

 

Сега ще я пробвам, както и идеята на vesodimov.

Link to comment
Сподели другаде

Може да направим една важна тема с онлайн игри и тя да стане нещо като място за уговорки на срещи. Харесва ли ви идеята :)

 

Естествено, че ни / поне на мене / харесва. Аз отдавна мъдря подобна идея, но нещо ме е срам да я споделя. Затова така плахо споменах за белота.

 

Относно белота: днес, 03 юни 2007 г . след 21 часа : ТУК

 

стая: softvisia

парола: tragedy

Link to comment
Сподели другаде

Много сте несериозн. Тъкмо се наканих и се зарадвах, че споменатия час и ден са точно сега и гледам - никой.

 

Нормално е да няма никой. Все пак е още 20,40 мин. Точно в 21 ще бъда там.

 

Уточнение: понеже в зона България е пълно стаята ще бъде в зона Варна.

Link to comment
Сподели другаде

Упссс...

Съжалявам. Часовника на компютъра ми мръднал 2 часа напред и сега показва 21:53.

Ако знам от какво стана така .... Уж аз пия, а него го хваща!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...