Jump to content

Търся програма за изработка на клипчета


Препоръчан пост

хора трябва ми програма за правене на клипчета, ама от онези със текст, оф че не мога и аз да обясня какво искам....значи примерноооо... http://www.vbox7.com/play:3488a9bc ...ей като това...и ако може някой на който му се занимава с моите глупости да ми помогне с използването...мъничко разяснения ми трябват, аз бързо схващам...МНОГО благодаря предварително! good fun fun
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Windows Movie Maker е добра, но много често ми се е случвало да ми дава Don't Send за съжаление... След доста такива гафове попаднах на Sony Vegas Video, която е перфектна, но ако се използва след Movie Maker-a на Windows си е малко терсене, защото изглежда по доста различен начин и не "реже" видеото на кадри а го изкарва в един канал
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

Еее а може ли да добавя нещо като въпрос?

Може ли програмка, която да може да работи с 3GP ФОРМАТ? Movie Maker не може - и в една друга тема бях писала и там ми препоръчахте няколко но аз не бях обяснила явно кво баш ми трябва и сега.... пак съм на стартова позиция :blush:

Link to comment
Сподели другаде

Еее а може ли да добавя нещо като въпрос?

Може ли програмка, която да може да работи с 3GP ФОРМАТ? Movie Maker не може - и в една друга тема бях писала и там ми препоръчахте няколко но аз не бях обяснила явно кво баш ми трябва и сега.... пак съм на стартова позиция :blush:

 

Добре де защо не се ги конвертираш в някакъв друг формат и да са ги преработваш с Movie Maker?

 

Ако не ти харесва програмата Movie Maker,пробвай с VideoThang 1.1.5

 

Можеш да си конвертираш клипчетата с Mobile 3GP converter 1.0

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Сега и аз една простотия да изтърся .. видях,че тука сте обсъдили за изработване на клипчета и т.н ... а на мене ми трябва програма .. която да работи на по-професионално ниво .. в смисъл примерно да мога да поставям bloor ефект към всеки кадър .. абе да се получи по гладко видеото .. и общо взето да направя ФИЛМ .. както се казва .. съществува ли такава по-професионална програма или ще трябва да си играя със Sony7,че Movie Maker-a нещо не ме кефи ???
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...