Jump to content

Препоръчан пост

искам да си направя сайт,който да е само html,и след това,след като го кача го следя,смисал кои влиза,кой какво прави и ако някой пише нещо да се записва във компа ми,ако някой зн как става това да ми помогне :)
Link to comment
Сподели другаде

Хм. Много странно желание. Или аз нещо не мога да се ориентирам в пространството ... Как така някой да ти пише на сайта ?!? Дай подробности, защото аз съм повече от замислен :crosseyes1: Според мен тези възможности са характерни за форумите, но остава само да гадая ...
Link to comment
Сподели другаде

ами искам да се записват ИП(не е задължително,просто примерно),какво прави,смисал каде ходи,какво разглежда и всичко това да ми се записва на компа,и искам примерно ако на човека му хареса сайта да ми напише нещо,но само аз да мога да го виждам,смисал не като форум да може да се разгледа,а само аз да мога да чета това което е написал Редактиран от ilieva72
Link to comment
Сподели другаде

ами искам да се записват ИП(не е задължително,просто примерно),какво прави,смисал каде ходи,какво разглежда и всичко това да ми се записва на компа,и искам примерно ако на човека му хареса сайта да ми напише нещо,но само аз да мога да го виждам,смисал не като форум да може да се разгледа,а само аз да мога да чета това което е написал

 

Лично за мен подобни възможности са непонятни :no:

Съжалявам, но не мога да помогна.

Link to comment
Сподели другаде

Ако имаш инсталиран сървър на компютъра Ви и там сте качили този сайт в специални .log файлове за записват нещата ( къде по директориите на сайта Ви се разхождат потребители) - за хостовете като .hit.bg това мисля ( не съм сигурен ) е невъзможно ... :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...