Jump to content

Търся програма за сваляне на предаване от i-net


Препоръчан пост

Търся програма с която да мога сваля дадено предаване, клип и т.н. от произволна интернетова страница. Например Шоуто на Слави от Neterra.tv. Не само да го гледам, а ди си го сложа в компа.
Link to comment
Сподели другаде

За този сайт валиден линк за сваляне се получава с URLSnooper. След това въпросния линк може да се сваля със всичко, например Flashget или каквото ти хареса. Редактиран от Филипов
Link to comment
Сподели другаде

За този сайт валиден линк за сваляне се получава с URLSnooper. След това въпросния линк може да се сваля със всичко, например Flashget или каквото ти хареса.

 

Извинявай, че съм толкова глупав, ама не те разбирам напълно. URLSnooper е програма?

Link to comment
Сподели другаде

Да. Като напишеш URLSnooper в някоя търсачка ще намериш откъде да я свалиш. Аз така направих. В момента съм с версия 2.17.01 но може да има и по - нови, не съм търсил. Около 2,3MB Редактиран от Филипов
Link to comment
Сподели другаде

Да. Като напишеш URLSnooper в някоя търсачка ще намериш откъде да я свалиш. Аз така направих. В момента съм с версия 2.17.01 но може да има и по - нови, не съм търсил. Около 2,3MB

 

 

Благодаря, ще пробвам.

Link to comment
Сподели другаде

За този сайт валиден линк за сваляне се получава с URLSnooper.

Някой би ли ми обяснил как точно се получава този линк.В смисъл програмата ми дава някакви линкове, но те не стават за сваляне.Къде точно трябва да гледам за линка?Благодаря предварително за отговора. :)

Link to comment
Сподели другаде

Е пак не става!След като дадох върху линка Copy selected URL to Clipboard, download manager-а префана линка, но нищо не стана.

http://img231.imageshack.us/img231/964/26012145ci8.jpg

Редактиран от black hawk
Link to comment
Сподели другаде

Я пак. Нали не си мислиш че ще дам картинки от нещо, което не работи? Аз съм го правил, предаването е свалено докато съм писал тук. Тази сутрин. Предаването е излъчвано снощи. Помисли си защо при мен е един линк, а при теб - 10.
Link to comment
Сподели другаде

Я пак. Нали не си мислиш че ще дам картинки от нещо, което не работи? Аз съм го правил, предаването е свалено докато съм писал тук. Тази сутрин. Предаването е излъчвано снощи. Помисли си защо при мен е един линк, а при теб - 10.

Еее, не съм казал, че не работи! :peace: Едно последно питане.Как се получава линка от плеара, в смисъл, вторият шот който си посочил с линка на WMP, как се получава?При мене не го дава този линк.Какво трябва да направя, че за да ми го даде като на шота? :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
ОК направих всичко както трябва и пак не става програма ми нищо не смъква както на картинката по горе и аз съм с IDM дава ми само едно URL не 10 или няколко, но пак не става?
Link to comment
Сподели другаде

Полученият линк от URLSnooper (mms://....) може да се свали на харда с помощта на SDP Downloader (1.36MB):

- клика се Open, в полето се paste-ва линка и се клика OK;

- след инициализацията в полето се клика Go, при което програмата ще попита къде да запази файла.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...

Аз малко не разбрах, примерно искам да сваля http://www.survivor.btv.bg/media/video/participants/37/ - това, свалям си Урл снуупера, и той намира флаша а не клипа който върви с WMP ?

Може ли едно кратко обяснение как да го сваля :)

БЛагодаря

Едит: Май се оправих, благодаря :Р SDP Downloader свърши работа.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...