Jump to content

Tърся добра програма за AutoPlay на CD/DVD


Препоръчан пост

Търся програма за създаване на менюта на CD/ DVD. Да е лека и удобна за работа.

 

Даже почти намерих, но като че е тежичка и скъпа за по-обикновения потребител. :)

Ето информация: Indigo Rose AutoPlay Media Studiо.

 

Разгледах и Lunasoft AutoPlay Menu Builder (с благодарности към vesodimov за доброто описание). Но и тя не ме "хвана". :)

 

Ще ми се ако може да е безплатна и добра. Иначе имам около 20-30 алтернативни подобни програми, но все нещо не ми харесва. Или са прекалено претрупани, или са дървени. Ако някой има повече опит с подобни програмки, нека да сподели. Аз засега си пиша разни HTML и досовски дивотии... :(

Link to comment
Сподели другаде

Търся програма за създаване на менюта на CD/ DVD. Да е лека и удобна за работа.

 

Даже почти намерих, но като че е тежичка и скъпа за по-обикновения потребител. :)

Ето информация: Indigo Rose AutoPlay Media Studiо. :(

Диск записан с Indigo Rose AutoPlay Media Studiо дали тръгва ли на ДВД плеър?

Link to comment
Сподели другаде

Диск записан с Indigo Rose AutoPlay Media Studiо дали тръгва ли на ДВД плеър?

Би трябвало, ще пробвам. Супер програма, но е тежичка.

 

В добавка: търся програма за Autorun Меню, но повече с програмна насоченост. Да си пускам на компа разни програмки от CD/DVD. Не е само за медия. :)

Link to comment
Сподели другаде

Опитай с PStart. Програмата е малка, безплатна и може да се ползва на всяко преносимо устройство. Работи под управлението на Microsoft Windows.

Дам. Програмката е изключително опростена, десен клик - и готово. Пуснах си я на компа и на USB флашката. Върши работа за целта и е доста елементарна. Шапка му свалям на автора и на теб за полезната информация. Иначе за повече професионализъм и шарения: индиго розата. :)

Link to comment
Сподели другаде

Sir, може да обърнете очните си ябълки и НАСАМ :giggle:

O.K.

Още в първия си пост по темата аз писах, че съм разгледал Lunasoft AutoPlay Menu Builder. Пак ти благодаря за отличното ревю. Просто търсих по-простичка програмка и намерих: PStart (с огромни благодарности към panevdd).

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...