Jump to content

Търся програма за безплатни разговори с дом. телефони


Препоръчан пост

Има и още един много лесен начин да се обаждаш на дом. телефон от компютъра.

С този начин не трябва да сваляш никакви програми и други освен един плъгин. (в сайта го има)

Също за да можеш да говориш безплатно трябва и да се регистрираш в него.

 

Ето сайта и ако има нещо неясно питайте. ;)

 

www.gizmocall.com

Link to comment
Сподели другаде

Поговорих малко,но не можах да се регистрирам-какво трябва да пиша на Phone Number ?

Без регистрация ми дава 5 минути на ден към БТК .

Редактиран от dimd
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Значи от моя gsm е напално безплатно към бтк ,просто отиди в офис на vivatel ,свържи се и готово.

Аз съм към тях и имам 600 безплатни минути към номера на vivatel и бтк на месец :)

само за 4 лв. ,това е без разговори към другите оператори но нее скъпо и към тях.

Ама мене не ме гледай щото баща ми работеше към бтк и им дадоха договори с отстъпка,даже за 3 тел. за семейството с една дума.

 

Не го писах да се хваля а за да ти кажа че така си е на далавера .

и от компа си е далавера ама и аз ровех преди за разни програми и не успех много да приказвам

5 мин и това е.

ай със здраве да си говориш

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Има и още един много лесен начин да се обаждаш на дом. телефон от компютъра.

С този начин не трябва да сваляш никакви програми и други освен един плъгин. (в сайта го има)

Също за да можеш да говориш безплатно трябва и да се регистрираш в него.

 

Ето сайта и ако има нещо неясно питайте. ;)

 

www.gizmocall.com

да регистрирах се но ми дава само 5мин.....

Link to comment
Сподели другаде

* Call length limited to up to 1 min/call, 5 min/day, ...
Утре- пак... евентуално.

Все пак е минало доста време, и са променили условията. Когато засякох "далаверата" можеше и към мобилни да се говори, но уви- бързо се усетиха.

Към момента "безплатни" разговори към България предлагат 12voip, & justvoip - безплатни до толкова, че ти дават до 300 минути седмично (СЛЕД като заредиш кредит), в продължение на 4 месеца. justvoip дава ДО 60 минути без да плащаш, за де убедиш в качеството.

Ще спомена и Gizmo, но там има малко повече изисквания, и процедурата става сложна. Ако те интересува- погледни на сайта на програмата- всичко си е написано клик .

Успех!

Link to comment
Сподели другаде

Утре- пак... евентуално.

Все пак е минало доста време, и са променили условията. Когато засякох "далаверата" можеше и към мобилни да се говори, но уви- бързо се усетиха.

Към момента "безплатни" разговори към България предлагат 12voip, & justvoip - безплатни до толкова, че ти дават до 300 минути седмично (СЛЕД като заредиш кредит), в продължение на 4 месеца. justvoip дава ДО 60 минути без да плащаш, за де убедиш в качеството.

Ще спомена и Gizmo, но там има малко повече изисквания, и процедурата става сложна. Ако те интересува- погледни на сайта на програмата- всичко си е написано клик .

Успех!

сега се регистрирах в www.justvoip.com но не ми дава нещо да се сваржа....но ще пробвам докато стане :)

благодаря ,ако някои знае и други моля :bravo:

Link to comment
Сподели другаде

сега се регистрирах в www.justvoip.com но не ми дава нещо да се сваржа....но ще пробвам докато стане :)

благодаря ,ако някои знае и други моля :bravo:

Става въпрос само за стационарни.

Ако някой с твоето IP, вече е пробвал услугата, или си е платил и я ползва, е много вероятно ти да не можеш да ползваш тези 60 минути. Ето какво пише за лимита на минутите, за закупилите кредит:

Registered users get max 300 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days and per unique IP address.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте

Току що пробвах www.justvoip.com регистрирах се и пробвах

Звъннах си на мабилния ми и стана

Та въпроса ми е ако е безплатно до колко мин. ще имам безплатни

 

 

П.П -явно е било само едно обаждане към мобилен оператор FREE защото сега не ме свързва и ми пише че ми е свършил лимита .

маиче няма такова нещо като безплатно

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...

Justvoip аз го ползвах няколко дни - и на домашен съм звъняла и на мобилни... Обаче и на мен ми отиде лимита...

А дали ще стане ако го отинсталирам и после инстална пак? :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...