Jump to content

Мнения за качеството на хостинг на Tophost.bg


Препоръчан пост

Интересува ме някой има ли впечатление от качеството на хост на Tophost.bg. Като гледам дават прекалено добри условия (за 4.80 лв / месец - 4000 MB пространство

100 GB трафик

10 бр. хоствани домейни

Неограничен брой ел.пощи

Неограничен брой MySQL

Контрол панел cPanel)

cPanel 10

Apache 1.3.x

MySQL 4.1.x, MySQL 5.0

PHP 4.4.x, PHP 5.0

75 mbps международен / 600 mbps пиъринг

Изглежда добре и ако някой е ползвал техни услуги ще е полезно да каже как е.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм ползвал услугите им, но ще ти кажа нещо, което се надявам да ти е от полза. Преди известно време се интересувах от офертите на друг хостинг. Обаче пакетите, които предлагаха, бяха малки и ги попитах дали правят индивидуални оферти и им казах какво искам. Казаха ми цена, която беше няколко пъти по-скъпа от цената, която бих заплатих, ако купех няколко хостинга наведнъж, за да покрият нуждите ми. Когато ги попитах защо е така, те ми казаха, че реално клиентите им не ползвали повече от 10% от предлаганата услуга и не натоварвали много сървърите им, но явно аз съм щял да ги натоваря и затова надуха цената.

 

С цялото това нещо исках да ти кажа, че една хостинг компания може да ти обяви и 10 терабайта трафик и 100 гига място, но ако решиш да ги използваш напълно ще трябва да си доплатиш или ще ти спрат хостинга и ще ги кажат, че не могат да ти поддържат сайта. Евтин и много долен номер, но да не забравяме къде живеем.

Link to comment
Сподели другаде

Ще ти кажа, че това са една страхотна хостинг компания! В момента ползвам услугите им и съм на най-евтиният хостинг. Ползвам услугите заедно с този домейн, плащам 18.60 лева на година, от това по-добре... здраве му кажи! До сега само 1 път е имало проблем и мисля, че е нормално защото тогава правеха ъпгрейд на сървърите. Мога да те убедя в качеството на TopHost.bg!
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...