Jump to content

Мнения за сайт


Препоръчан пост

Вече пускам темата в 5ти или 6ти сайт :) за да набера нужната информация за по нататъшният дизайн на сайта? За това искам да разбера и вие какво мислите:

 

ето го сайта - http://ccleaner.hit.bg

 

Очаквам мнения, критики, предложения ... всичко!

Link to comment
Сподели другаде

Да си изкажа лаишкото мнение :) Харесва ми как е структуриран и оформен сайта, освен, че ми се струва малко претрупано вляво. Според мен брояча би било по-добре, ако е някъде по-долу, а цвета на фона, на който е въпросът на анкетата - малко по-различен (не толкова ярък, може би като другото червено, но много по-светло).

Имам усещането, че сините надписи се движат :D Предполагам е от цвета, прекалено ярък ми идва, пък може и от шрифта да е :). Мисля, че по-добре е синьото в "Помощ", с което е написано "Грешки", "Инсталация"...

Според мен ще бъде по-добре, ако "Промени?" бъде на мястото на Анкета и не толкова залепено за логото.

 

Това като цяло са по-скоро неща, които са въпрос на вкус и това, че на мен това ми харесва, не значи, че красиво :haha:

Link to comment
Сподели другаде

:) Радвам се, че изказваш мнение! Те първа в сайта ще настъпи "ПЪЛНА ПРОМЯНА" :) Ще се променят много неща за напред, както и ще се добавят или премахнат други... Важното е какво мисли човекът, който посещава сайта, важно е за него да е удобно, лесно и приятно за четене на информацията...
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Вече пускам темата в 5ти или 6ти сайт :) за да набера нужната информация за по нататъшният дизайн на сайта? За това искам да разбера и вие какво мислите:

 

ето го сайта - http://ccleaner.hit.bg

 

Очаквам мнения, критики, предложения ... всичко!

ммм, да ти кажа няколко забележки: много се бие това червено със синия шрифт по някои от страниците. Направи нещо ;-) Друго от пръв поглед: след като цъкнеш на бутон (примерно "възможности"), бутона не се променя и някак си се губиш и забравяш в кое от менютата си.

Това от мен засега ;-)

Link to comment
Сподели другаде

Пише се 'не знам', разделено. За анкетата става дума. :P

 

'Мощни възможности, чрез които почистване повредени файлове или грешки в регистрите на Windows.'

Малко е оплескано това изречение в раздела 'Възможности'.

 

В раздела 'Помощ':

'1.Колко акаунта почиства програмата?

- За момента всички налични на вашият компютър, но в бъдеще това ще се промени.'

Трябва да е 'вашия'.

 

'3. Как да възвърна резервното копие на регистр'

Изречението не е довършено? :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

И на мен ми допада като изпълнение, само с една забележка (може и да греша) - знака

 

http://ccleaner.hit.bg/images/layout_r2_c2.png

 

е на друга програма. Ако държиш ще потърся да ти кажа коя е, макар и да не ми остава много време.

P.S.Споко. Това е лого което бяха избрали за PC Repair Kit в демо диска на РС Today преди няколко месеца, но смятам, че е случайно.

Link to comment
Сподели другаде

Ех този сайт от кога не съм го пипал... вие го възкресихте тук :D Не е знака на друга програма, точно на CCleaner, само че е правен в DeviantArt и е малко по-променен.
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Сайтът го прегледах с Firefox / OS: Fedora Core 5

 

За програмката не знам, но сайтчето изглежда добре, но има някои проблеми:

> В секция възможности, част от текста се припокрива, а друг излиза извън рамката (това не е никак добра тактика) Ето и едно screenshot-че, за по-добра ориентацията:

http://www.erihon.com/Uploads/kaldataPersonal/crap_cleaner_site.png

> Както се вижда от горната картинка текста на анкетата се вижда доста трудно (избери по-тъмен цвят)

> За форума, енкодинга е зле. Знам как да си го оправя, но проблема е в предаването, не в моя телевизор

> Менюто Приятели има повече текст, от колкото е голяма рамката...

> Сайта изглежда като "петно" на монитора при някои по-големи резолюции (тествах го с 1400х1050)

 

Иначе добра работа :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Лично на мен ми допада сайта но мисля че горе където пиши форум и другите неща червеното е мн ярко и отстрани бялото меню ако и двете са тъмно червено мисля че ще е по добре .Инъче е супер успех
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...