Jump to content

Търся organizer с известяване


Препоръчан пост

Здравейте,

търся програма (органайзер), която да ме известява за дадено събитие. Ако е възможно известяването да е с някакъв звук или изкачащ прозорец, изобщо нещо, което лесно се забелязва ;)

Благодаря :)

Редактиран от lpa
Link to comment
Сподели другаде

Преди доста време ползвах една такава, но не помня името и. Събуждаше ме за работа и звука който издаваше може да събуди и мъртвец (нещо по отвратително от звуците на Кашпереца). Засега попаднах на тези:

Cute Reminder TRIAL

Active Desktop Calendar 6.9 SHAREWARE

BestAlarmClock 1.0 FREE

Без да съм пробвал , която и да е от трите бих ти препоръчал третата. Има всичко което ти трябва и е безплатна.

Link to comment
Сподели другаде

Привет,

 

Има един вариант за това и без допълнителна програма - чрез Task Scheduler, но си е доста дървено. Иначе ако ползваш Outlook, там има вграден органайзер. Друг вариант е Rainlendar ако не се лъжа, а също така и Mozilla Sunbird (него Мирето го е тествала, аз не съм).

 

Също така можеш да пробваш и Yahoo Widget Engine, където има доста добри модулчета за тази цел.

Link to comment
Сподели другаде

Моля :haha:

 

Хм. Това моето си е чист / флууд ли беше какво беше ... абе безсмислен пост / ама много ми е кеф тук и затова си позволих тази волност. Простете ми :blush:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...