Jump to content

Търся програма за конвертиране на flac в audio cd


Препоръчан пост

Здравейте,

Ами заглавието на темата изчерпа съдържанието на молбата...

Нуждая се от програма или плъгин за Неро позволяващи ми да конвертирам едни страхотни flac файлчета в audio cd

Поразшетах се из нета и открих купища софтуер вършещ ми работа, но за жалост платен. Бих се радвал на безплатна и качествена алтернатива.

 

Благодаря за вниманието !

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

Ами заглавието на темата изчерпа съдържанието на молбата...

Нуждая се от програма или плъгин за Неро позволяващи ми да конвертирам едни страхотни flac файлчета в audio cd

Поразшетах се из нета и открих купища софтуер вършещ ми работа, но за жалост платен. Бих се радвал на безплатна и качествена алтернатива.

 

Благодаря за вниманието !

Има чудесен софтуер, при това безплатен - Burrrn 1.14 beta2. Ръководство можеш да намериш в тази тема. Ако FLAC-четата са кодирани с по-нова версия на кодека, може и да възникне някакъв проблем. Ако случайно това стане, е нужно да инсталираш FLAC 1.1.4. Ако и тогава не стане, намери flac.exe от новата инсталация и замени същото ехе в папката на Burrrn.

 

Хм. Ами защо не пробваш първо да конвертираш flac в mp3 и после mp3 в audio cd.

Разгледай http://www.download.bg/index.php?cls=progr...t&id=427566

Лоша идея откъдето и да се погледне. Конвертирането би отнело повече време, отколкото конвертирането в WAV например, а да не говорим и за загубата на качество при конвертирането.

Link to comment
Сподели другаде

Има чудесен софтуер, при това безплатен - Burrrn 1.14 beta2. Ръководство можеш да намериш в тази тема. Ако FLAC-четата са кодирани с по-нова версия на кодека, може и да възникне някакъв проблем. Ако случайно това стане, е нужно да инсталираш FLAC 1.1.4. Ако и тогава не стане, намери flac.exe от новата инсталация и замени същото ехе в папката на Burrrn.

Лоша идея откъдето и да се погледне. Конвертирането би отнело повече време, отколкото конвертирането в WAV например, а да не говорим и за загубата на качество при конвертирането.

 

Благодаря ти, Night_Raven !

И за решението на проблема ти благодаря - с FLAC 1.1.4 се съгласи да запише диска.

В момента се пече...

Link to comment
Сподели другаде

Лоша идея откъдето и да се погледне.......

 

Възможно е и да си прав. Но ако се погледне от гледна точка на това, че все пак е някакво решение ... Както и да е. Бъди здрав.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...