Jump to content

Тостове за маса.


vesodimov

Препоръчан пост

Привет на всички :bye:

Настъпилите Великденски празници провокираха у мен желанието освен да обърна подобаващо внимание на биричката а и да обвия във слова налегналото ме настроение. Та се сетих за тостовете, които се произнасят на масата. Сещате се , нали ? Вече всички са порядъчно пийнали и изведнъж на един екземпляр му хрумва една история. Тръгва отдалече ... разказва ... разказва ... и накрая завършва с " нека да пием за .. ".

 

Предлагам в тази тема всеки да сподели някой интересен тост, който знае или е чул някъде.

 

Започвам:

 

Пуякът разговарял с бика:

- Как ми се иска да полетя и да кацна на това дърво - въздишал той - но не ми достига енергия за да махам толкова силно с крила.

- Защо не клъвнеш малко от фекалиите ми - предложил бикът - те са силно енергийни и хранителни.

Пуякът се надвесил над една от неговите купчинки и не след дълго открил, че бикът е прав - вече имал енергия и успял да достигне най-долният клон на дървото. На следващият ден, след като си похапнал още от чудодейната смес, той кацнал на по-горният клон. Най-сетне, няколко дни по-късно, пуякът гордо се перчил и вдигал врява от върха на дървото.

Не след дълго бил забелязан от фермера, който го свалил с един изстрел на пушката си.

 

Поука: Лайняните номера могат да ви изведат на върха, но не и да ви помогнат да се задържите там. Да пием за доверието :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Има любов студентска: когато има с кого, има с какво, но няма къде.

Има любов несподелена: когато има къде, има с какво, но няма с кого.

Има нещастна любов: когато има къде, има с кого, но няма с какво.

Има любов философска: когато има къде, има с какво, има с кого, но защо?

Да пием за онази любов, която всеки от нас заслужава!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...