Jump to content

Къде и как да кача файл от РС-то в Интернет?


Препоръчан пост

  • Отговори 81
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Записваш необходимото на едно ДВД / 4,7 ГБ / и го пращаш по пощата. Ще пристигне след 2 дни примерно. Отсрещната страна хем ще има нужната информация, хем ще я има на що - годе сигурен носител. Оттатък най - вероятно и без това ще искат да го запишат.
Link to comment
Сподели другаде

Не искам да пускам нова тема, за това ще задам тука въпроса си. Интересува ме можете ли да ми препоръчате някой сайт на който мога да си кача видео-файл със по-добра скорост на ъплоуд?

Забелязвал съм че в различните сайтове, с различна скорост ъплоудвам файлове със една и съща големина.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
danina,

Как можах да забравя!

Още един сайт за видео (стрийм) ъплоуд: Google Video Upload Program

Това предложение май е най-добро за момента.

Да но точно този сайт до края на месеца спира с услугата /ъплауд на видео/Съобщиха го официално от Гугъл.

Link to comment
Сподели другаде

http://narod.yandex.ru

Допуска големи файлове, 90 дни и след това може да се удължават по 45 колкото пъти искаш. Може да се сваля с всичко, по няколко файла и в няколко потока.

Засега само няма работа с папки и ftp upload.

 

Скорост - прекрасна. Една нощ като беше паднал шейпъра на достачика реши че ще качи 1 DVD (4,7G) за примерно 55 минути.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Здравейте съфорумци. Искам да ви питам дали ако някой е качвал музика да ми каже къде,че тука си правя едни миксирани парчета (хаус) и си нямам и ни най-малка представа къде и как да кача някое от тях!
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте съфорумци. Искам да ви питам дали ако някой е качвал музика да ми каже къде,че тука си правя едни миксирани парчета (хаус) и си нямам и ни най-малка представа къде и как да кача някое от тях!

Сещам се за

http://best-mp3.ru/

http://gold-mp3.ru

Качваш или теглиш музика

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
BGShare

Максимум Размер на файла: 700МБ

Лимит за Сваляне: Без лимит

Живот на файла: Без лимит

Адрес: http://bgshare.com/

 

 

Някой би ли обяснил как се качват файлове в този сайт понеже колкото и да опитвам и то през различни браузъри не се получава??? :svlove:

Link to comment
Сподели другаде

Някой би ли обяснил как се качват файлове в този сайт понеже колкото и да опитвам и то през различни браузъри не се получава??? :svlove:

Последно време дава грешка при качването. Аз пробвах преди няколко седмици. Качи в dox.bg

Link to comment
Сподели другаде

Последно време дава грешка при качването. Аз пробвах преди няколко седмици. Качи в dox.bg

 

И аз го пробвах но не става нещо не иска да работи - дори като се натисне копчето (избери файл за качване) и не реагира???

В Dox.bg няма проблем да се качат но не могат да бъдат открити с Гугъл!

В http://www.rapidshare.com/ се качва без проблем ,но и там проблема с Гугъл търсачката си остава???

В други сайтове също се качва ,но пак Гугъл не ги намира??? Странно но нали за това се качват за да може да бъдат открити с търсене от Гугъл??? :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Ами няма ли да е по добре да го има при търсене с гугъл ,понеже така

Качваш файла, споделяш с който трябва(линка) и всичко е ОК

ще е само за определени хора , през гугъл всеки ще може да го намери ,а и незнам дали въобще ще е възможно това - да се качи в някой сайт и да може да се индексира с гугъл (макар че и в гугъл акаунта съм го качил пак не може да се намери с тъсене от гугъл)??? :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Ако си качил нещо нелегално, както е в повечето такива сайтове и се индексира и видят органите.. сайта няма да го има.

 

Аз си мисля, че политиката на тези сайтове е потребителите да качват това, което искат и да го споделят с който те си искат. Примерно аз кача някаква снимка, която има някакви важни проекти и искам да я споделя само с теб. Обаче така както е 'публична' я види конкуренцията(ако искаш да е твоя случай). Какво правим?

Да се надявам да разбра примера ми :)

Link to comment
Сподели другаде

Ами няма ли да е по добре да го има при търсене с гугъл ,понеже така

ще е само за определени хора , през гугъл всеки ще може да го намери ,а и незнам дали въобще ще е възможно това - да се качи в някой сайт и да може да се индексира с гугъл (макар че и в гугъл акаунта съм го качил пак не може да се намери с тъсене от гугъл)??? :crosseyes1:

Няма нищо по лесно от това.Но .... има някои подробности.Взимаш си хост и домейн.После качваш примерно DataLife Engine на хостинга си.Имената на програмите или файловете ги добавяш на сайта си а самите файлове качваш по избор където си харесаш - може на Rapidshare com или дори на твоя хост с линк към сайта и няма да имаш проблем с Google.

Все пак както написаха преди мен не е маловажно какво ще предложиш на сайта си.Затова ако е нелегален софтуер .....сам си носиш риска.

Link to comment
Сподели другаде

Няма нищо по лесно от това.Но .... има някои подробности.Взимаш си хост и домейн.После качваш примерно DataLife Engine на хостинга си.Имената на програмите или файловете ги добавяш на сайта си а самите файлове качваш по избор където си харесаш - може на Rapidshare com или дори на твоя хост с линк към сайта и няма да имаш проблем с Google.

Все пак както написаха преди мен не е маловажно какво ще предложиш на сайта си.Затова ако е нелегален софтуер .....сам си носиш риска.

 

Незнам дали ще се счита за нелегален софтуер??? Това е което направих - тема за Windows XP със Vista звуци и курсори на Mac OS X със Golf Bliss Wallpaper във вид на инсталатор като единственото което съм използвал за целта е визуален стил за ХР изтеглен от интернет (на който нямаше тема, нито лиценз или нарушаване на авторско право) како и звуците са теглени по отделно и курсорите също - бяха в архив??? Между другото благодарение на Bmvtooo поправих инсталатора (първо бях забравил да добавя папката с курсорите и второ той откри че пътя към визуалния стил не е посочен правилно в самата тема) ,а благодарение на Night_Raven линка със сгрешения инсталатор е сменен с правилния - който вече е тестван на няколко компютъра и работи безпроблемно! Инсталатора и как изглежда темата ги има в раздел - споделете - подраздел други - споделете как изглежда вашия десктоп!

При тгова положение - събирани файлове от интернет сглобени във тема за ХР която не е съществувала незнам чии ще бъдат авторските права??? :svlove:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...