Jump to content

Още един проблем с видео карта


Препоръчан пост

Здравейте!

Днес вентилатора на видео картата започна да бучи странно и реших да го сменя понеже имам резервен. Свалих стария, почистих видео картата от прах и изчистих старата термоконтактна паста за да сложа нова. Сложих пастата, монтирах новия вентилатор и всичко беше готово. Като стартирах компютъра екрана, който ми се появи не беше нормалния, беше запълнен с цветове и неразчетими символи и това се появява само при началното зареждане на компютъра, при биос екраните. В Windows всичко си е нормално. Вероятно съм наранил видео картата... :'( Какво да направя? Дали в някой сервиз ще могат да поправят грешката ми? :bored:

 

ПС: Видео картата ми е ATI Radeon 9200, 128MB DDR, DVI, TV Out, AGP8x/4x

Моля ви, дайте съвети! :stop:

Link to comment
Сподели другаде

Пробвах и двете възможности и резултат няма. В сервиза казаха, че няма какво да се направи по видео картата. Явно ще си карам така :unsure: Редактиран от halachev
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Здрасти. Мисля си, през лятото имах подобна случка. Иначе напълно зрдава карта. Видеопроцесора не интерпретира правилно сигнала генериран от БИОС-а. Ако ти се занимава пробвай да реснеш С-МОС-а. Нядавам се да знаеш как. Успех.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...