Jump to content

Молба за направа на интернет магазин...


Препоръчан пост

Помощ момчета.

Хич и хабер си нямам как се прави ткова нещо, не че имам и как се прави и друго подобно, та за това моля някой който е в час как се правят тези неща да види този магазин ---> www.trucchimagici.it и да ми каже може ли да се направи. Тъй като аз съм си "магче" по професия искам да направя нещо такова, да си кача клипчетата и после като бъде платена символичнта цена за разкритието на номера чрез системите за плащане чрез крдитни картри или както там имате някакво решение да си го сваля директно платилия го. Идеи и оферти на tarapo@mail.bg или тук. Предварително благодаря н отзовалите се.

 

Весели празници!!!

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря много за отзивчивоста ви момчета, но мисълта ми бе ако някой от вас, нас, тях е в състояние да напрви(изработи подобно нещо без да правя това в англия бейрут или бахамите :giggle: ) а тук - някой който е в час и се нагърби да го изработи и се споразумеем за цената на драго сърце бих поговорил с този човек или тези хора. Още веднъж Ви благодаря - това наистина са полезни нещица :thumbsup:
Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...