Jump to content

Проблем с видеокарта Radeon x550


Препоръчан пост

Здравейте на всички, имам един въпрос, относно моята видео карта(radeon x550). Онзи ден си преинсталирах Windows XP Pro, след което си инсталирах някои игри и какво да гледам графиката ми не е същата както беше преди и другото основно нещо е ,че когато стартирам някоя игра много често ми забива и ми излиза съобшение от самата видео карта (we sorry....don't send или send). Гледах настройките на видео картата, рових се, но се влоши още повече. Когато ги разбутах, дадох default, за да се обновят такива каквито са, но не стана така както беше. Ако някой е имал подобен проблем нека ми пише. Благодаря Ви!
Link to comment
Сподели другаде

Какви драйвери инсталираш за видеокартата - официални (версия) или неофициални (примерно: Omega-та)?

Иначе това досадно съобщение може да се махне.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Здравей. Използвам единствено оригинални драйвери. Не че не се вижда добре, но предполагам, че щом има настоики би трябвало да се вижда и много по-добре. Все пак , ако някой може да ми прати настройки за radeon x550, много бих се зарадвал. Мерси. :lookaround:
Link to comment
Сподели другаде

Ами аз пробвах един път с моите настройки, обаче незная как трябва да са и картината ми стана ''матирана''. И от тогава не пипам сам, а то няма и кой друг де. Аз в момента съм с настриките, които са на defaut. Но мисля, че трябва да може да се наместят.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Защо да са ми драйвери от официалният сайт. Не съм пробвал, но мисля че няма нужда. Аз просто искам някой, който има такава карта или си има представа от този модел карти,да ми даде настройките. Примерно Тragedy, много добре е дал инструкции за настройките на NOD 32. Аз нещо такова искам. Тя картината що-годе бива, ама съм сигурем, че може и по- добре. Тя сега е с настройки на defaut.
Link to comment
Сподели другаде

имам такава карта

с омега драйвери съм

малко по-трудно се слагат де , но нямам грижи

на този чипсет не се държат добре драйверите от каталист 6.0 нагоре

най-добре работят rad_w2kxp_omega_2687.exe

 

след инсталиранет , следва рестарт и после понякога на някой производители все пак иска ръчно да покажеш папката където са драйверите ( c:\program files\radeon omega drivers )

и да покажеш точния модел

някои произвдители като асус - можеше дасе модне като x600

 

Аз нямам проблеми с тази карта

после от настройките на 3D & OpenGL избирам Custom settings и от там давам всичко на performans

т.е ( antyaliasin , Antisorpin- OFF , и останалото Best Performans )

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...