Jump to content

Каква програма ще ми препоръчете за правене на клипове???


Препоръчан пост

Здравейте на всички!

 

Търся си нещо, което да мултифункционално, така да се каже. Тъй като от доста време насам се зарибих да правя клипчета и до сега работих с Windows Movie Maker (Лол...), което в интерес на истината ми свърши добра работа, но е беден на функции и трябваше да ползвам доста страничен software и така... Сега си търся нещо, което по възможност да съчетава различни неща. За мен лично, ми трябва да може да комбинира видео файлове и снимки, да има разнообразие от допълнителни ефекти, за да може и клипчето да стане по-добро и най-вече, да може и музика да се прикачва. Ако някой може да ми даде съвет ще му бъда много благодарен! :blush:

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря! Но мисля, че тази програма е повече ориентирана към edit-инг на аудио от колкото на видео. Ще я изтегля, за да я разгледам по-подробно. Ако някой има други предложения да пише ;)
Link to comment
Сподели другаде

O.K.

Виж тогава на тази страница малко сравнения на програми за видеоредактиране: Video Editing Software Reviews 2007.

 

А ръководства, освен тук във форума по въпроса с редакция (Edit) на видео (и не само) може да намериш на: VideoHelp (guides describes how to edit, cut, join, repair/fix video, subtitling, frameserving and also advanced editing)

Лошото е, че иска доста четене. :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря много! Полезно ми беше всичко, което ми даде! Ще се почете малко :) ,нищо важното е да направим работата, тенкс :P Редактиран от bl3ss3r
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...