Jump to content

Е не! Защо има толкова смешни заглавия?


Препоръчан пост

Заглавието :

Iskam Pomo6t

Подзаглавие:

Helpnete mi da si napraa FORUM

 

Съдържание:

 

Ako moje nekoi da mi helpne 4e mi trqbva da si napravq forum zaradi bass.

AKo ima nqkoi da znae kak da mi kaje pls.

Blagodarq predvaritelno

 

 

:haha: :haha: :haha: :D :D :D

Link to comment
Сподели другаде

Заглавието :

Iskam Pomo6t

Подзаглавие:

Helpnete mi da si napraa FORUM

 

Съдържание:

 

Ako moje nekoi da mi helpne 4e mi trqbva da si napravq forum zaradi bass.

AKo ima nqkoi da znae kak da mi kaje pls.

Blagodarq predvaritelno

:haha: :haha: :haha: :D :D :D

В такива моменти се чудя дали да се смея или да плача. :)

Link to comment
Сподели другаде

Има толкова смешни заглавия и толкова неграмотно пишещи в другия форум (в други форуми), защото на останалите потребители там това не им прави впечатление, те го толерират по един или друг начин, защото четат такива мнения, помагат на потребители с такива запитвания.

Има латиница, правописни грешки и идиотски български език, защото модераторите на тези форуми не се занимават с това, защото това не е приоритет.

Иначе неясни заглавия и тук се срещат (докато не ги срещне модерато, за да ги оправи), за мое и на останалите модератори щастие, латиница се срещата само ЛС-та и то много рядко и дори и някой да е забравил, че се пише на кирилица, го редактираме достатъчно бързо.

Просто някои неща, за да изглеждат добре, се налага да им се отделя внимание и грижа, иначе става грозна работа.

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък бих му помогнал ... ама ей тай да му дам некой линк към фрий хост и да са опраа нататък ... :)

Проблема не е в това да намери помощ! Вероятно някой му е помогнал. Но си представи, че това дете ходи на училище, което се финансира от нашите данъци. Но и това не е хич, ама хич фатално. А му преподава и учителка. Тя дали няма нещо общо? Но дали пък той желае да научи нещо и да пише като хората та после да не му се присмиват в разни форуми? Пък и родителите дали упражняват някакъв контрол? Ето стигнах до една доста наболяла, актуална с днешна дата тема! Но според мен това явление е не е феномен, а е причинено от много фактори освен гореизброените.

Ужас хора! Положението е трагично. За мен два пъти повече, защото съм "първокласник"! Но Бога ми няма да допусна такова нещо! ВЕравйте ми!

Link to comment
Сподели другаде

В крайна сметка образованието зависи от родителите и от това, как ще насочат децата си.

 

Ще си позволя да използвам този примери и за форумите - зависи как се "възпитат" потребителите. Всеки се опитва да даде свобода на потребителите си, за да се чувстват те спокойни, но някои наистина прекаляват. Въпроса е да се намери онзи баланс, който ще позволи спокойно общуване, но също така ще запази качеството.

 

А иначе това, което чета в първия пост е супер cool езика, на който се говори в момента :)))

 

Ще взема да издиря други подобни теми, за да се посмеем.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Ем ... може да е положил необходимите за него и да му се е изчерпал физическия капацитет.Неможе всеки да е като нас.Пък и в крайна сметка като са сетя,че сам съм чел насам натам из М-р Гугъл направо ми призлява като са сетя какво нещо съм изчел.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...