Jump to content

Търся програма за запис на CD и DVD и правене на обложки


Препоръчан пост

Версия 6.6.1.4 определено е доста стабилна. Може би най-стабилната.

Приятелю, нямам твоите познания, но имам горчив опит точно с тази версия. За мен е отвратителна и с радост я разкарах.

Стабилна- Не само че не беше, а и ми направи куп поразии. До такава степен, че след деинсталирането и имах куп проблеми и правих главоломно почистване на регистрите, за да проработи моята си версия- 6.6.0.16.

Според мен с една дума е ужасно бъгава версия.Изобщо не записваше аудио дискове.На всичко отгоре,уж записва,а накрая изписва грешка и диска заминава в коша.

Освен това имах проблеми при записването на DVD, състоящо се от vob1,2 и т.н части. Неможе да се справи.

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

Искрено се надявам мненията да не стигнат до спор. Моля ви :no:

E, Весо! Спокойно! Изобщо не спорим. Просто всики си изказва мнението. Нали за това е форумът!

Хайде! И да не забравиш да споделиш какво стана с твоето Неро, която и версия да е то.

Link to comment
Сподели другаде

Девойки и младежи, верно е, че моите родители са ме възпитали както трябва, ама след като открих елементарното решение не се сдържах и теглих една дълга и мръсна :punish:

 

Отговорът се крие във вида на текста, който съм написал.

Правилен отговор: Cirillic

Грешен отговор: Western

 

Става въпрос за това:

 

http://www.softvisia.com/users/vesodimov/Other/nero_help1.gif

 

Това е положението ... :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...