Jump to content

"Душевни" асоциации


danina

Препоръчан пост

Здравейте!

Хрумна ми да ви предложа една игричка. Играта е асоциации, но този път предлагам да асоциираме не по ника, а по впечатлението, което е оставил у нас потребител.

И така, правилата са следните:

1. Всеки трябва с 2 думи / съществително + прилагателно / да опише асоциацията, която възниква у него за потребителя, писал преди него.

Н-р: Ако е писал Tragedy и аз пиша след него ще пиша:

интелигентен човек.

Това е асоциацията, която предизвиква личността на Миленски у мен.

Забележка: Нека се опитаме да направим асоциация с човека, а не с ника му. Може да стане доста забавно.

Вие сте! :)

Link to comment
Сподели другаде

Малък сладур. Не че е малък, но просто е невероятно ведро момче, с което ми е страхотно удоволствие да комуникирам и се радвам, че се отбива при нас.
Link to comment
Сподели другаде

Отзивчив колега - казвам колега тъй като до колкото ми е известно Миленски е завършил подобна на моята инженерна специалност :) Аз мога и още думички да напиша, ама условието е с две. Но нищо де. Има време :P
Link to comment
Сподели другаде

Ще дръзна да се изкажа с езиков инструмент за смислообразуване (метафора), за да споделя мнението си :

Часовникът на аватара прави впечатлени като да върви назад и отмерва друго време (и друг свят).

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...