Jump to content

Търся програма за Internet Speed Up


Препоръчан пост

Всеки иска по - добра връзка, ама ние тука в малкото градче Севлиево имаме много добър интернет доставчик, който ни предоставя невероятните 48 КБ/сек интернет скорост (VPN Dial - up). Та както се досещате се чудя дали има програма която да успее по някакъв изумителен начин да накара това невероятно откритие на човека (интернета) да се позабърза малко... Стига лирически глупости питам програми от типа на Modem Booster дали биха вдигнали поне малко скоростта на връзката и ако има някоя вече доказала се такава програма бихте ли ми казали коя е и едно линкче ако може от къде да я сваля :)

:-8

Редактиран от Tragedy
Link to comment
Сподели другаде

За жалост такава магическа програма няма. Има начин да се бутнат някои настройки по регистрите във връзка с TCP/IP протокола, но те могат както да подобрят, така и да влошат положението. Дори и да има подобрение, то разликата ще е доста малка.

Лично аз съм ползвал TCP Optimizer 2.0.3. Внимавай все пак какво буташ ако решиш да човъркаш.

Link to comment
Сподели другаде

Мерси за бързия отговор, според мене тези работи с регистрите не помагат при интернет настройките виж могат да увеличът бързодействието на PC-то ама за интернет-а не съм много уверен. Както казах може да пробваш Modem Booster при мене не свърши голяма работа макар да ми изписа че е подобрило скоростта с 140% , но аз съм на VPN можеби при друг вид свързване към мрежата ще изсмуче някои др КБ... заслужава си да пробваш.

Download Link: http://www.sharewareplaza.com/Modem-Booste...oads_21742.html

Link to comment
Сподели другаде

BaGABoNT, ти при Мариян ли си или при Киви?

 

Не, че това е от супер съществено значение, но ми стана интересно, защото съм имал същите неволи.

 

Сега по въпроса. Както Night_Raven ти каза, няма такова нещо като увеличаване на скоростта на Интернет, отвъд на това, което твоят доставчик ти пуска. Затова попитах и при кой доставчик си, защото мога да ти дам някои полезни съвети как да процедираш.

 

Иначе аз в такъв случай бих препоръчал оптимизиране на браузъра, забраняване на ненужни картинки, анимации, реклами и т.н., което видимо ще ти подобри връзката. Иначе програми, които твърдят, че ти вдигат скоростта с хиляди проценти - няма как да стане, при положение, че доставчика ти ти пуска точно определена скорост.

Link to comment
Сподели другаде

Tragedy на киви съм ;) имаме си поговорката "Киви руулЗ!". Аз също си мислех, че неможе да съществува такава програма, но 1 приятелче ми се хвалеше, че хакерствал и си вдигнал връзката и аз за това реших да попитъм все пак :) иначе ми е интересно да ми обясниш как става това с оптимизирането на Уеб браузъра, но мисля че ще стане по-добре с IRC или ICQ защото явно иска много писане ICQ номера ми е 195-608-947, а в IRC ника ми е `MoMo, ако намериш малко свободно време де :3
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...