Jump to content

Как да си инсталирам нови драйвери


nakata

Препоръчан пост

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Уверете се, че запазвате изображението с файлово разширение .jpeg. Също така опитайте да качите дадения файл на определен image хостинг. За целта може да използвате Imgur.
Link to comment
Сподели другаде

Според мен нищо не си прочел от линка по-горе - Как да направите screenshot (шот) и къде можете да го качите.

Надали е възможно да направиш скрийншот, който да е толкова голям, че да не можеш да го прикачиш към коментар или да го хостнеш някъде, например тук.

Link to comment
Сподели другаде

Всичко изглежда нормално. Не виждам проблем. Само иконите ли са в зелено? По принцип звучи сякаш имаш хардуерен проблем с видео картата, монитора или кабела, който ги свързва. Ако можеш заснеми монитора с фотоапарат и качи снимката. Имаш ли възможност да тестваш с друг монитор?
Link to comment
Сподели другаде

Добре.Но предполагам,че като я кача снимката пак при мен ще се вижда зелено, а при вас нормално.Дали ще е така ? :)

 

Сега говорих с един който ми оправя PC-то и ми каза, че може би е от монитора или от кабелите.Свързах кабелите както трябва, но нищо не се промени.Защо ?

Link to comment
Сподели другаде

Виждам, че логическото мислене не ти се отдава въобще.

 

Ще се опитам да го опростя колкото мога. Идеята на първата снимка (скрийншот) беше да се провери да не би нещо на софтуерно ниво да не е наред, защото тя се прави на ниво операционна система. Т.е. ако проблемът е в хардуера (видео карта, монитор или кабел), при нас ще се вижда нормално, защото ние не се намираме при теб и не използваме твоите видео карта, монитор или кабел.

След това изисках снимка на самия монитор, за да се види точно как изглежда изображението и евентуално да ни насочи къде е проблемът. На тази вече снимка вече и при нас трябва да се вижда зелено, защото е заснет крайният резултат на изображението.

 

Не знам какво имаш предвид под "както трябва", но предполагам, че може да имаш предвид "лош контакт". Това е възможна причина, но ако при повторно свързване и/или наместване на кабела няма промяна, значи, че проблемът е в самия кабел има прекъснато жило или че проблемът е в монитора или видео картата. Затова ще е добра идея да се тества с друг монитор и друг кабел. Т.е. на твоят въпрос "защо" аз бих отговорил "може би защото проблемът все пак не е в кабела".

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...