Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте на всички!

Днес реших да гледам един филм,който свалих от един торент сайт,и за голяма моя изненада филма тръгна

нагоре с краката-и буквите и артистите -всичко беше нагоре с колелетата.Проблема едва ли е в BSPlayer-а,но въпроса ми е -може ли да се оправи тая каша и филма да си върви нормално.Другият вариат е да си обърна монитора наопаки!!!!В краен случяй и това ще стане,но първо нека да видя вашето мнение.

Link to comment
Сподели другаде

Пробвай на други плеари дали ще ти прави проблем.

Същo може да пробваш и да си инсталираш кодексите K-Lite Codec Pack 2.77 , а ако използваш тези кодекси пробваи да ги преинталираш.

Link to comment
Сподели другаде

В момента съм с K-Lite Mega Codec Pack 1.59 и до днес не съм имал проблеми с тоя пакет кодеци.

А колкото до ffdshow-найстина имам такъв кодек.

Пробвах филма и на Windows Media Player и отново тръгна наопаки.Явно записа е такъв.Филма е на три части и трите са с един и същи проблем =>Delete!

Link to comment
Сподели другаде

В момента съм с K-Lite Mega Codec Pack 1.59 и до днес не съм имал проблеми с тоя пакет кодеци.

А колкото до ffdshow-найстина имам такъв кодек.

Пробвах филма и на Windows Media Player и отново тръгна наопаки.Явно записа е такъв.Филма е на три части и трите са с един и същи проблем =>Delete!

dallaz, ако така решаваш всичките си проблеми... лелееее. :D

Сега сериозно. Плеърите ги приемай като купето и вътрешния дизайн на една кола. Това, че нещо не върви както трябва, надали е от седалките, вратите или предното табло. Плеърите са просто средства за възпроизвеждане, по принцип проблемите в над 90% от случаите се коренят именно в кодеците и настройките им. panevdd ти беше предложил добро решение ако в момента се ползва именно този филтър за декодиране. Ако не е той, то най-вероятно е XviD филтъра. Отваряш му настройките и там има опция Flip video. В случая проблемът ти е бил в кодеците.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за съвета.Прави сте-аз малко избързах.Днес пуснах друг филм - 9 рота се казва и ми хареса, но и той тръгна по същия начин.В Options->Filters->XvidMPEG-4 Video Decoder намерих опцията Flip Vodeo

и когато и махнах отметката филма се оправи,т.е. с Flip-а му променяш положението .Хитро - това до стената да ме изправиш , не бих се сетил че го има.Но защо се случва само при руските филми- при други

нямам този проблем?

Link to comment
Сподели другаде

Интересно, явно проблемът е в ffdshow филтъра, който се ползва много често отделно или в пакети с кодеци. Той, доколкото имам наблюдения, понякога се "шашка" и пуска видео сигнала обърнат. Не знам защо. Лично аз никога не съм имал такъв проблем, но аз и никога не инсталирам ffdshow или пакети с кодеци.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

За да не отварям нова тема ще пиша тука за проблема, който имам.

Проблема е следния: когато пускам някакво видео на Bsplayer, отсенките са до края и трябва да ги въщам на дефаулт всеки път. Дори и да дам да запомни настройките пак се получава.

Link to comment
Сподели другаде

Не се сещам за кои отсенки говориш, но бих ти дал съвет да опиташ да преинсталираш BSplayer, като преди да го инсталираш наново изтриеш папката му в Program Files и (желателно) почистиш регистратурата. Ако и това не помогне, пробвай по-стара/по-нова версия.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...