Jump to content

Link: Сайт за онлайн телевизии (заявки на потребители)


dimd

Препоръчан пост

  • Отговори 512
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

МЕРСИ!

Само че има малък проблем.

Не знам какво да правя с този архив... :haha:

Аз очаквах да е стрийм/плейлист за СимплеТВ, а то се оказа нещо съвсем непознато за мен.

Малко помощ, какво да правя?

 

Разархивираш го и стартираш .bat-файла при вече инсталиран VLC Player.

Набираш 21 за KinoNova и натискаш Enter.

Редактиран от mazarin
Link to comment
Сподели другаде

Супер, обаче... отваря ми VLC и до там.

http://picbg.net/u/55857/38649/672793.jpg

Като рестартна компа и пусна bTV HQ - тръгва. Ама като затворя VLC-то и после друга ТВ не ще да зарежда.

За сега още не съм пробвал с друга тв след рестарт.

Link to comment
Сподели другаде

Супер, обаче... отваря ми VLC и до там.

Като рестартна компа и пусна bTV HQ - тръгва. Ама като затворя VLC-то и после друга ТВ не ще да зарежда.

За сега още не съм пробвал с друга тв след рестарт.

 

Ще се наложи да използваш предишна версия на VLC, а именно VLC Media Player 2.0.3

Link to comment
Сподели другаде

уж пише че VLC версия 2.0.4 чете rtmp:// но май не е така http://prikachi.com/...58/5418358X.png

 

Да, аз затова му предложих 2.0.3, с тази версия няма проблем!

И аз благодаря за архивчето!

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

Аз имам същия проблем пак. :sad:

Със Windows XP съм да кажа, не знам дали има значение.

Пуснах btv action този път и като реших да пусна друга програма - отказва. Дори и същата не иска повече да тръгва. А инсталирах по-старата версия(2.0.3)...

 

Извинявам се, че ви губя от времето ама ми е важно. Ако не беше нямаше да ви тревожа.

Link to comment
Сподели другаде

Каналите са на BGsreshta.com.

Благодарение на файла, който go123456789 предостави се зареждат във VLC player, посредством .bat-файла ...и това се прави с цел да не сече от браузера.

Някои от каналите и при мен не тръгват, но не само във VLC, а и в браузера. Така че, ако имаш всички плъгини инсталирани и можеш да гледаш през браузера, но не можеш през VLC - нещо се е омазало. В случай, че и на двете места не можеш, ами просто в момента е преустановено излъчването или имат някакъв проблем в сайта.

Link to comment
Сподели другаде

По-горе на линка може да видите, че има VIP-канали, които работят при определени условия.

Нормално е да не се зареждат, нито в браузера, нито във VLC. Например 9-ката (bTV Action) е VIP и затова ще трябва да се гледа от 10-ка (bTV Action -HQ-).

Link to comment
Сподели другаде

Инсталирайте си VLC версия 2.0.1 и няма да имате проблем с нищо и никъде не само с тия канали,а м/у другото ако някой е пипал файла да се прави на мъж да забрави да гледа само тръгва първата и после дотам.
Link to comment
Сподели другаде

Има експериментални версии ТУК

 

знам че има експериментална но проблема е там че не чете rtmp а преди бях попаднал на една пак пробна 2.0.4 която нямаше проблем с rtmp но е изгубих някъде

 

http://prikachi.com/images.php?images/568/5435568L.png

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...