Jump to content

Link: Сайт за онлайн телевизии (заявки на потребители)


dimd

Препоръчан пост

draco_volans

 

Такива като тебе има на всеки форум много приказват нищо работа ако имаш нещо да слагаш слагай ако не се чуди на друго место ,като искаш плащай си и си гледай бозата в къщи

 

Колегата е напълно прав. Радваме се, че споделяте телевизионни канали с останалите потребители, но мисля, че темата започна да се разводнява. Няма абсолютно никакъв смисъл от линкове към телевизии, които в Република България се гледат от точно трима граждани. Напълно съм убеден, че повечето канали дори Вие не ги гледате. Имам чувството, че давате тези линкове само заради "протокола".

 

Ако даден потребител има желание да гледа специфичен канал, то той ще се обърне към Вас за помощ, използвайки тази тема. Като цяло това е и нейното предназначение.

 

Също така, внимавайте с тона спрямо останалите потребители, още повече спрямо членове на екипа на Softvisia. Лошо впечатление прави и това, че мненията Ви са почти неразбираеми.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 512
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Няма абсолютно никакъв смисъл от линкове към телевизии, които в Република България се гледат от точно трима граждани.

Имайки предвид, че "трима" е оптимистична/щедра преценка.

Link to comment
Сподели другаде

Още някои от модератори ,администратори и други спамери и изтъкнати Медийни експерти няма ли да изкаже своето мнение по въпроса за ТВ.Дайте да видим кои са тези прословути ТВ дето гледате(сложете адресите) всички потребители се интересуват тръпнат в очакване да видят кой е правилния канал за гледане според вас.На форума има хора от други държави така че не може да им казвате какво да гледат, те сами си преценят.Форума и темата не е направена за вас а за потребителя и нещата не се въртят около вас тримцата .Така че прекратете тези без мислени писания и сложете нещо от полза за потребителите разбирайте адрес на канал и т. н.Уважаеми потребители личнo ви се извинявам за поведението на управата на форума което е неадекватно остаряло и неразбираемо и ви лишава от възможността да гледате това което е възможно пък и даже и невъзможното.Така са решили Медийните експерти от управата това е положението.
Link to comment
Сподели другаде

Не съм съгласен ,че линковете за тв. се гледат и използват от малко хора. Примерно: Къде мога да гледам концертите, които дават по LiveHD Pop,LiveHD LiveMix,LiveHD Jazz,LiveHD Classics,LiveHD Rock,LiveHD Dance ? /вярно е,че по торент тракерите има много неща......но не всичко. Например миналата събота даваха страхотен концерт на AC/DC с много хубаво качество.Мога да приведа още много примери......за мачове, док.филми/с руски дублаж/ и др. Мисля,че темата е хубава и полезна за много хора.
Link to comment
Сподели другаде

Отношението Ви е крайно нагло и това ще има своите последствия.

 

Още някои от модератори ,администратори и други спамери и изтъкнати Медийни експерти няма ли да изкаже своето мнение по въпроса за ТВ.

 

Ние не сме "медийни експерти", но и Вие сте твърде далеч от това определение.

 

Дайте да видим кои са тези прословути ТВ дето гледате(сложете адресите) всички потребители се интересуват тръпнат в очакване да видят кой е правилния канал за гледане според вас.

 

Да съм изтъквал някъде, че ние знаем и налагаме, кои канали трябва да бъдат гледани от потребителите. Да има някаква забрана? Не съм казал, че трябва да спрете да давате линкове към телевизии. Казах, че трябва да се дават линкове по желание на потребители и/или ако въпросните канали са силно известни.

 

Форума и темата не е направена за вас а за потребителя и нещата не се въртят около вас тримцата .

 

Да не би ние да не сме потребители? Моля, преосмислете си изказването и след това правете неясни и безсмислени (както всъщност се пише) коментари.

 

Уважаеми потребители личнo ви се извинявам за поведението на управата на форума което е неадекватно остаряло и неразбираемо и ви лишава от възможността да гледате това което е възможно пък и даже и невъзможното.

 

Кой сте Вие, че да се извинявате от името на екипа? Моя отговорност е да поддържам форумите в стегнат вид, да няма разплути или безсмислени теми. Това, че на Вас не Ви харесва, не е проблем от първа инстанция. Ако започнем да се съобразяваме с всеки, нещата ще излязат извън контрол.

 

Не съм съгласен ,че линковете за тв. се гледат и използват от малко хора. Примерно: Къде мога да гледам концертите, които дават по LiveHD Pop,LiveHD LiveMix,LiveHD Jazz,LiveHD Classics,LiveHD Rock,LiveHD Dance ? /вярно е,че по торент тракерите има много неща......но не всичко. Например миналата събота даваха страхотен концерт на AC/DC с много хубаво качество.Мога да приведа още много примери......за мачове, док.филми/с руски дублаж/ и др. Мисля,че темата е хубава и полезна за много хора.

 

Не съм говорил за абсолютно всички канали.

Link to comment
Сподели другаде

Няма абсолютно никакъв смисъл от линкове към телевизии, които в Република България се гледат от точно трима граждани.

 

Имайки предвид, че "трима" е оптимистична/щедра преценка.

 

Защо ли това ми е познaто,но във този форум се действа така,потребителите не са от значение.

Link to comment
Сподели другаде

s.feradov

 

Кой сте Вие, че да се извинявате от името на екипа? Моя отговорност е да поддържам форумите в стегнат вид, да няма разплути или безсмислени теми. Това, че на Вас не Ви харесва, не е проблем от първа инстанция. Ако започнем да се съобразяваме с всеки, нещата ще излязат извън контрол.

Аз съм тоя които се опитва да ти размрази замръзналата тема за ТВ на форума а ти ми пречиш в момента.За разлика от тебе се занимавам 27 години с медии и ТВ и знам какво е положението.Стегнато- това означава 1 мнение на година и един коментар по възможност от управата на форума ,и 10 посетители на година на темата това е твоята стегнатост.Нула информираност на потребителите желанието да научат нещо не е важно, то не е от интерес на управата.Аз питам за какво си я създал тая тема тогава:

1.Първо за да ми казваш какво да гледам,защото ако не гледам това каквото тебе те интересува то е за пенсионери от абхазия.

2. Желанието за гледане на ТВ по интернет е огромно ,особено голямо е за безплатното. Дай възможност на хората да се запознаят да се научат какво как е възможно да се гледа.Нека потребителя определи какво да гледа не ти.За мене едни канали са интересни за тебе други,за арабина дето се е рег .вчера на форума примерно е интересна Zee Cinema и Aldzadzira това не значи че е пенсионер или че е тъпанар и не знае какво да гледа.

Link to comment
Сподели другаде

Човеко, схвани правилно значението на темата. Идеята ѝ е, някой като се интересува от дадени канали, да пише тук и тогава, ти като голям разбирач (дето от 27 години с това се занимава) да му предложиш каквото той желае. Точно, ясно и конкретно. Така е и много по-удобно, защото ще се знае, че линковете след поста на потребителя, който пита за тях, ще са с конкретно съдържание. Много по-удобно е така, ако случайно попаднеш на темата от интернет. Това, което се прави в момента е, просто да се пуска един постоянен порой от линкове, без никой конкретно да е питал за даден тип телевизии. Получава се едно разводняване, от което е доста кофти човек да си направи подборка за неща, които търси. След като темата е популярна и вече всички знаят, че си вероятно голям разбирач, ще почнат повече да я посещават, да питат за конкретни канали и така системата работи правилно. В момента е пълен хаос. По 20 пъти на ден се пускат стотици линкове, за телевизии за които никой не е питал и един господ знае кой се интересува. Просто няма комуникация между търсещи и предлагащи. Надявам се схващаш, за какво точно говоря. Правилно е да има питане и предлагане, а не постоянен монолог с линкове за телевизии, които ти предлагаш, защото тъй ти е скимнало. Може би да се покажеш колко си "навътре" с нещата? Като си толкова спец, чакай да бъдеш попитан от някой, който търси нещо конкретно и тогава си предлагай услугите.
Link to comment
Сподели другаде

Заглавието на темата беше редактирано за да бъде напълно ясно нейното предназначение. Всеки коментар, който не се отнася към дадена заявка или към въпрос, свързан с онлайн телевизионни канали, ще се счита за спам.
Link to comment
Сподели другаде

draco_volans

 

Напиши го това на англиски за да знаят посетителите извън БГ как ще се извършва комуникацията че аз не мога да им я обясня точно тая схема и ми се вижда неефективна.

Оформи го като правила на комуникаия на форума и изсквания за да знаят всички какво трябва да се прави а не да ме питат на пощата какво става къде са адресите и какви са тия писаници 2 страници без един канал за гледане

Link to comment
Сподели другаде

Господа s.feradov и draco_volans господин DIVAK22 публикува новите линкове на каналите както трябва защото те се обновяват ежедневно.По всички други форуми така се процрдира.
Link to comment
Сподели другаде

Аз съм тоя които се опитва да ти размрази замръзналата тема за ТВ на форума а ти ми пречиш в момента.

Никой не те е карал или молил да размразяваш теми.

 

Стегнато- това означава 1 мнение на година и един коментар по възможност от управата на форума ,и 10 посетители на година на темата това е твоята стегнатост.

Да, предпочитаме 1 коментар на година, вместо по 20 безцелни коментара всеки ден. За нас качеството е по-важно от количеството. Казват, че количествените натрупвания водели до качествени изменения. Аз поне не вярвам в това твърдение.

 

Нула информираност на потребителите желанието да научат нещо не е важно, то не е от интерес на управата.

Моля?!? Ти въобще отварял ли си друга тема освен текущата? Поглеждал ли си какви мнения има из форума? Поглеждал ли си колко и какви ръководства и статии имаме?

 

Аз питам за какво си я създал тая тема тогава:

Темата не е създадена от него.

 

1.Първо за да ми казваш какво да гледам,защото ако не гледам това каквото тебе те интересува то е за пенсионери от абхазия.

Никой не ти казва какво да гледаш. Не ни изкривявай думите.

 

2. Желанието за гледане на ТВ по интернет е огромно ,особено голямо е за безплатното. Дай възможност на хората да се запознаят да се научат какво как е възможно да се гледа.Нека потребителя определи какво да гледа не ти.За мене едни канали са интересни за тебе други,за арабина дето се е рег .вчера на форума примерно е интересна Zee Cinema и Aldzadzira това не значи че е пенсионер или че е тъпанар и не знае какво да гледа.

Напиши го това на англиски за да знаят посетителите извън БГ как ще се извършва комуникацията че аз не мога да им я обясня точно тая схема и ми се вижда неефективна.

Оформи го като правила на комуникаия на форума и изсквания за да знаят всички какво трябва да се прави а не да ме питат на пощата какво става къде са адресите и какви са тия писаници 2 страници без един канал за гледане

Може би не си обърнал внимание или не си го схванал, затова ще го кажа в прав текст: това е български форум, информацията в него е на български и целим само и единствено българска аудитория. Нас не ни засягат чуждестранни потребители, те си имат форуми на своите езици. Ако целяхме форумът да е международен, щяхме да имаме раздели на английски (поне) и щяхме да превеждаме статиите и ръководствата на английски. Не го правим. Вече съм обяснил защо.

Link to comment
Сподели другаде

Сайт за онлайн телевизии (заявки на потребители) Само за Българи

 

 

Останалите които сте се рег. и не сте от БГ се молете на някои от българите да ви сложи заявката на форума или най добре научете български.С една дума не сте много желани на този форум.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...