Jump to content

Търся програма, която да следи изменения!


Препоръчан пост

Привет!

Не знам дали има, но реших да се допитам до вас по следния въпрос:

- Има ли програма, която да може да ми отчита измененията, които стават в закони, наредби и други нормативни документи?

Нещо като тези програми, които отчитат новите версии на програмите.

Благодаря ви много предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Здрасти Дани,

Има Сиела,но е платена.Ако това те устройва ще гледам да ти дам повече информация. :)

"Ciela" тук

Редактиран от oriona
Link to comment
Сподели другаде

Аз съм се абонирал за получаване (безплатно) на Държавен вестник по e-mail към www.lex.bg. Върши ми добра работа.

Добавено: Като стана дума за online съдържание, виж и http://www.odit.info/ - има доста полезни неща, особено форума.

Редактиран от panevdd
Link to comment
Сподели другаде

Привет и от мен :bye1:

 

Дани, аз се занимавам със закони от близо 10 години, но подобно нещо не съм виждал. Хубаво би било, но ... На пазара са Сиела, Норма, Апис. Вярно, всички са платени, но са полезни. Аз от време на време посещавам ТОЗИ САЙТ където след безплатна регистрация получаваш достъп до всички видове нормативни документи. Лошото там е, че не се обновява информацията своевременно. Ако пък търсиш нещо конкретно - пиши. Все ще измислим нещо ... http://smilies.sofrayt.com/fsc/tulips.gif

Link to comment
Сподели другаде

Привет!

Благодаря ви много приятели!

Орион, погледнах инфото. Найстина звучи фантастично, но ние не сме адвокатска кантора и ще дойде скъпичко, чак такова възобновяване на всички / може би доста от тях излишни/ законови актове.

Панев - предложените варианти ме устройват, макар че все пак ще трябва аз да ровя и да сравнявам дали има изменения или не. Какво да се прави- щом наготово струва пари, ще се потрудя да ги спестя.

Весо, благодаря и на теб. Не търся нещо толкова конкретно. Просто имам определен набор от нормативни документи, които трябва да актуализирам през определено време. Щеше ми се нещата да не са свързани с ровене из всичките тези документи, но явно- друг начин няма.

Още веднъж- благодаря на всички ви! :)

Link to comment
Сподели другаде

Дани....

Имам предложение,казваш какво,копирам ти го и ти го пращам някък ;)

И аз имам- след това идваш на гости и................яли, пили и се веселили три дни и три нощи! ;)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...