Jump to content

Търся програма за обработка на DVD


Препоръчан пост

Имам DVDкамера която работи с 8см. дискове, и ми трябва програма с която да мога да обединя 3 мини ДВД диска по 1.4 GB в един нормален диск с общо меню. Благодаря предварително.
Link to comment
Сподели другаде

Привет!

Предполагам, че трите DVD - та са обработени и ти искаш да ги обединиш и да направиш меню.

Ако не са обработени и искаш да ги обработиш - направи го с някоя програма за обработка и чак тогава премини към обединяването и менюто.

За обединяване на трите DVD - та и направата на общо меню ти препоръчвам DVD Lab Pro.

След като филмчетата са вече напълно готови, пускаш програмата и можеш да си направиш меню по твой вкус.

Можеш да ги обединиш в един филм и да направиш меню или пък да направиш направо менюто и да запишеш на DVD филма без да обединяваш частите. Това е така, тъй като програмата ползва линкове за да създаде меню, което значи, че не е задължително да ползваме само един файл / филм/.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за информацията. Вече я дръпнах, но ми е малко сложна за работа - просто досега не съм правил нищо подобно. Ако някой даде линк с някакво описание на програмата ще съм много благодарен.
Link to comment
Сподели другаде

Привет!

Действително програмата е доста сложна, но пък си струва усилията.

Ако разбираш руски, можеш да погледнеш тук:

Инфо!

Има доста подробна информация и описание на възможностите на програмата. Не е перфектно, но е достатъчно. Аз от там се учих.

Чудя се дали да не пусна едно практическо ръководство, защото ти си вторият човек във форума, който се интересува от програмата. Ще мога да го пусна обаче не по- рано от неделя.

Успех!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...