Jump to content

Аз преоткрих www.narod.ru - направете го и вие


Препоръчан пост

Страницата, да която говоря е www.narod.ru

 

Трябва да отбележа, че мноого отдавна не бях влизал в този сайт. И останах приятно изненадан. Първото впечатление, което получих, бе , че "народът" е строго насочен към потребителите и тяхното улеснение. Вече не е пълно с всякакви реклами и новини. Влизайки, вие веднага разбирате, че получавате неогреничено пространство с FTP достъп, готови дизейнерски варианти за вашата персонална страница, брояч на посеценията, книга за гости, форум, чат .... просто трябва да се регистрирате. Безплатни са както регистрацията, така и благинките там.

Особено внимание е отделено на тези потребители, които за пръв път посещават сайта. За тях са направени разясненията "Защо това е необходимо", "Какво получавате тук", "Пробен тур", "Образци на готови страници" и сума ти още неща.

След като се регистрирате просто трябва да влезете с името и паролата си и готово. От там нататък получавате толкова много неща, че е най - добре да си ги видите сами. Аз ще изброя само някой от тях:

- създаване на персонална начална страница

- фотоалбум

- пускане на анкети

- пускане на информационни съобщения до посетителите на вашата страница

- персонален форум

- чат

- разяснение как да получите достъп до пространството чрез FTP

- качване и достъп до вашите файловете

- и още и още .......

 

Единственото, което не успях да направя е да си пусна форум. Но действам по въпроса.

За руско говорящите - проблеми никакви. За останалите - :crosseyes1:

 

Това е положението. За въпроси и разяснения / доколкото мога / - в тази тема.

 

УСПЕХ !!!

 

автор: vesodimov

Link to comment
Сподели другаде

А нещо да кажеш за скоростите ??? Защото бяха плачевни. Лично аз не вярвам да са оправени.

Всичко извън Ру.нет-а бива орязвано без предизвестие. Вчера лично го изпитах на гърба си. Не от народ.ру, но ако имаш някакви впечатления, то моля да ги споделиш.

Благодаря

:peace:

Редактиран от B.E.L.F.
Link to comment
Сподели другаде

Ей, B.E.L.F. ти си номер 446. Регнал си се след мен. Ми ти си ми като брат - близнак, бре ... :P

 

По темата: през тези няколко дена не забелязах проблеми със скоростта. Лично при мен е съвсеем малко по-бавно от зареждането на БГ страниците. Но това си е нормално.

Редактиран от vesodimov
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...