Jump to content

Хакнат ли ми е фейсбука или е някакъв бъг?


Препоръчан пост

Днес влизайки във фейсбук месинджър се случи нещо странно. Като влизам в чата независимо на кого ще пиша лично съобщение, само ми скролва назад историята на съобщенията без да спира и това продължава докато не стигне до началото на разговора. И от там нататък не ми дава да върна отново в края на кореспонденцията.

Рестартирах фейсбук, не се промени, рестартирах компютъра, също нямаше промяна. Не кликам на никакви външи линкове от непознати. Това дали е вирус или бъг във фейсбук? Влязох през друг профил и нямаше никакъв проблем. Помислих си че нещо е от тъчпада (използвам на лаптоп без външна мишка), но друго не ми скролва, са в месинджър. Използвам само на компютър фейсбук.

Имам Kaspersky Free версия, не нам до колко помага. Сега не знам какво първо трябва да направя за да разбера от къде идва проблема, някаква помощ и съвети да ми предложите, с някаква друга програма да сканирам за вируси?

 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Опитай да влезеш във Facebook профила си през private/incognito режима на браузъра (Ctrl+Shift+N).
Ако проблемът го няма, значи може би е нещо в кеша/бисквитките и можеш просто да изчистиш всичкия запазен кеш в браузъра + всички бисквитки на Facebook.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...