Jump to content

Какво мислите за личните карти с чип ?


Н. Севимов

Препоръчан пост

Какво е вашето мнение за личните карти с чип ?

Според мен биха били идеални ако всички институции се дигитализират и чрез дигиталната версия на личната карта да се удостоверявам.

Link to comment
Сподели другаде

Много 'електронни" ставаме и определено на мен не ми харесва... С тая електроника имам вече чувство че всичко те следи...В колата компютър, телефоните компютър, Гугъл иска да знае къде живееш, Windows също, биометрични данни и още колко дето не знаем, електронни рецепти... Идва ми малко в повече...

Link to comment
Сподели другаде

Говори се и за дигитално евро вече... Идва ми много. Оня ден се оказа, че за да мога да плащам online с дебитната ми карта, трябвало да имам някакъв троен код....не знам си какво?! И за това трябвало да си инсталирам някакво приложение на Unikredit на телефона ми! Опитах, непрекъснато, грешни данни и толкова, трябва да отида в някой клон на банката. Добре де! Чичо ми ползва обикновен телефон с бутони, какво правим? А и не е само той! И вече за всичко, "Ако искаш не знам си какво...инсталирай приложението" За всяко нещо, приложение....Идва ми определено в повече. 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...