Jump to content

Честит нов сайт, нов форум !


Препоръчан пост

Привет, съфорумци. :beer:

Днес бях много изненадан, когато получих мейл с новите моменти около Softvisia. Стана ми интересно. Установих, че регистрацията ми е от средата на 2006 г. С радост виждам, че има още от старите потребители.

Пожелавам на Softvisia качествено развитие и здраве и късмет на всички потребители !

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ти, @vesodimov:beer:

От сега нататък softvisia.com ще търпи доста ъпгрейди в идеята да става по-добро място за разсейване след дълъг работен ден. :)

Link to comment
Сподели другаде

Честит нов сайт! Влизам от време на време тук с надеждата, че ще се размърдат нещата, дано с тази промяна стане! Явно още има да се работи по сайта, защото доста от нещата са на английски, а все пак сайта е за българи.

Link to comment
Сподели другаде

Като начало, въпросите, които задаваме по другите форуми, да ги задаваме и тук. Така ще се раздвижи и този форум.

еееех, носталгия ме обзе ... :svlove:

Link to comment
Сподели другаде

Датата е 29.09.2007 г.

Купонът е ТУК :beer:

Моля всички купонясващи да ме извинят, че публикувам снимки без изрично тяхно разрешение.

Ако някой не е съгласин - да ми пише. Веднага премахвам снимка.

Link to comment
Сподели другаде

14 hours ago, andreygg said:

Приятно изненадан съм. Регистриран съм от 2008 г. Надявам се да си възвърнете старата слава.

Целта е не само да възвърнем старата слава но и да бъде 10x по-добър от преди.

 

2 hours ago, vesodimov said:

Като начало, въпросите, които задаваме по другите форуми, да ги задаваме и тук. Така ще се раздвижи и този форум.

еееех, носталгия ме обзе ... :svlove:

Лека по-лека ще се раздвижи вече се забелязва че доста от старите потребители се връщат обратно.

 

5 hours ago, eleena said:

Честит нов сайт! Влизам от време на време тук с надеждата, че ще се размърдат нещата, дано с тази промяна стане! Явно още има да се работи по сайта, защото доста от нещата са на английски, а все пак сайта е за българи.

 

Някои неща в форума са все още на английски защото обновихме форумната версия и има доста нови функционалности които ги нямаше преди.

Но със сигурност идните дни ще бъдат преведени всички откъси.

2 hours ago, vesodimov said:

Датата е 29.09.2007 г.

Купонът е ТУК :beer:

Моля всички купонясващи да ме извинят, че публикувам снимки без изрично тяхно разрешение.

Ако някой не е съгласин - да ми пише. Веднага премахвам снимка.

Ехееее, това си е било доста готин купон!! :beer:

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, barbuncela said:

Ей хора супер сте го направили! БРАВО!!!! 😄

 

Благодаря ти, това тепърва е началото.

Със сигурност ще става още по-добър 🥳:beer:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...