Jump to content

Биг Брадър 3 - новина


Препоръчан пост

Лично аз съм заинтригувана от новото издание поне за сега, но има време де :)

Ето и на каква информация попаднах:

 

"Вяра, русокосата любителка на поп фолка от Благоевград,

която в понеделник влезе в Къщата на Биг Брадър, се оказа

един от участниците с „тройна тайна“.

Фенката на Бойко Борисов има две сестри, и то на какви да е –

ами трите заедно са абсолютно еднакви тризначки, научи Tialoto.bg.

Сестрите на Вяра се казват Любов и Надежда и са доста известни в Благоевград.

Трите бяха атракцията на традиционните Национални срещи на близнаците

в края на август тази и миналата година в Златни пясъци.

Не за пръв път в Биг Брадър влизат "еднакви" роднини.

В австралийско издание на шоуто влязоха двама братя-близнаци,

които се сменяха непрекъснато и всеки от тях играеше брат си пред

съквартирантите. Накрая един от братята дори стана победител в шоуто.

Дали така ще се стане с Вяра, Надежда и Любов, предстои да видим.

Тази сутрин съквартирантите първи напазаруваха в магазина, който имат в Къщата.

Със задачата се заеха барманът Боян и майката на детето на Мариян от Биг Брадър 2 – Ева.

След дълго чудене и маене как работят керамичните котлони,

Ева най-накрая успя да задейства електрическия уред............"

 

Ето ги и русокосите диви от Благоевград:

http://www.tialoto.bg/images/photos/0000003621-article.jpg

още една снимка на тризначките

и още една

 

Източник:

www.tialoto.bg

 

П.С Струва ми се дори, че 17-ия съквартирант който влезе в отделената стя в къщата е една от сестрите на Вяра. :)

Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

Това го четох преди малко повече от седмица.

Ако Нова Телевизия са си поставили за цел да го пазят в тайна, значи са сбъркали с изпълнението.

А ако смятат с този Биг Брадър да конкурират Сървайвър са в голяма грешка. :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

50% от хората, на които споделих не бяха чували за това, мислех че ще е интересно да споделя все пак :)

А за съревнование ни конкуренция не мисля че има кой знае каква, доста са различни самите сценарии и дори ще се излъчват по различно време :)

Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

Днес, просто като четох за какви индивиди става въпрос, какви екземляри направо са напускали там...не е истина. Вярно, че с конкурс са ги избирали и вярно, че продуцентите гонят рейтинг, и вярно, че всеки нормален човек ще се заинтересува поне в началото, но чак толкова престаране...травестит - с мисия да се укриват, че е такъв (милия), леличка на 50 и незнам си колко години, която дава мило и драго за секс в къщата :o, бременна, която на 3 Ноември трябва да ражда (пред камерите!) и детето не е от военния, за когото е омъжена..., майката на детето на онова метросексуално недоразумение Мариан от предишната истерия, бизнес дама на 25 години :help: с телефон за незнам си колко хиляди лева...плейбоя със звучното име Панайот (или нещо подобно беше) от кинтото селище Гълъбово, един гей (чист педераст, ако питате мен), който с риск да загубел наследствотото искал да бъде откровен пред света (не че на света му дреме за него), че харесва мъже и това не било болест (а мода, предполагам, не се уточнява в изказването му...и още, и още, но ще спра.. :fart:

Хубаво пример ще се дава на децата с това предаване, а и Европейската общност ще може да ни се порадва колко хубав народ сме, преди да ни приеме... :gentlemen:

Link to comment
Сподели другаде

Когато излязоха половината от учасниците бях доста озадачена, но после като се замислих ми че такива индивиди има до всеки втори човек в БГ в неговото обкръжение и личен живот. Гейове, расисти, префърцунени девойки, побойници, спортисти, фитнес маниаци, бременна изневерила на мъжа си .... и .тн Може би е шок че тези хора са на едно място и пред цяла България изпъкват повече отколкото в ежедневието ни :)
Link to comment
Сподели другаде

Не съм изненадана от подбора. Явно продуцентите са водени от максимата: " Хляб и зрелища". Тя е доказала, че е печаливша формула, а като се има предвид, че се прилага на българи- тя е 100% работеща.

Аз не смятам, че единственото нещо, което има смисъл би трябвало да е печалбата и поради това съм разочарована от подбора. Не ме интересува и не осъждам съдбите и действията на хората- те не ме касаят. Пък и коя съм аз да ги съдя! Мисля, че все пак не би трябвало да се прави подбор, на базата на който човек спокойно би си помислил, че сме нация олигофрени. Нима освен тази черта, няма нещо стойностно, което би привлякло интереса на българина? Ако е така- жалко!

Link to comment
Сподели другаде

Всичко казано до тук е така, но ако вкарат нормални, обикновени хора - шоуто няма да го гледа никой. Все едно аз да пусна един стрийм по нета с уебкамерата от нас...Иначе циркът е почти пълен, трябваше само един клоун и някой с три ръце да намерят.

 

P.S. А тази Вяра нещо не е наред - и тя и сестра й...

Редактиран от dieZel
Link to comment
Сподели другаде

На мен лично много ми хареса. А и след като гледах снощното издание, още повече. В него екипа съвсем аргоментирано обясни, защо са взели всеки един от съквартирантите. И трябва да ви кажа, че са много прави. Това са хората, които се разхождат по улиците, нормални, такива каквито ги виждаме ние. Богати, разглезени, фанатични, простодушни, с огромна нужда за внимание и удобрение. И вместо да си извъртаме главите, и да ги смятаме за марсианци, нека да помислим какво ги е довело до това положение, да гледаме и да се учим :D
Link to comment
Сподели другаде

Незнам дали искат да покажат на някого, че сме банда олигофрени, но със сигурност мисля че повечето хора трябва да се замислят за това което виждат, защото това са едни обикновенни средностатистически българи. Е със сигурност не са много интелигентни, но всеки втори българин прилича на тях :)

Не казвам че сме нация глупави алкохолици мислещи само за пари и плътски удоволствия, но по интелигентните хора, които имат бъдеще и формират такова не биха пожертвали 3 месеца за участие в Биг Брадър ;)

Link to comment
Сподели другаде

Какво и на кого показват? Кой чужденец ще седне да гледа българският ГолЕм Брат? А иначе на нас няма какво ново да ни покожат, дет се вика - Ние това много добре го знаеме :haha:

 

Требе да има сеир - бой, е*ане и сръбска музика, може и нощна смена у Кремиковци...иначе не е интересно.

Редактиран от dieZel
Link to comment
Сподели другаде

На мен лично много ми хареса. А и след като гледах снощното издание, още повече. В него екипа съвсем аргоментирано обясни, защо са взели всеки един от съквартирантите. И трябва да ви кажа, че са много прави. Това са хората, които се разхождат по улиците, нормални, такива каквито ги виждаме ние. Богати, разглезени, фанатични, простодушни, с огромна нужда за внимание и удобрение. И вместо да си извъртаме главите, и да ги смятаме за марсианци, нека да помислим какво ги е довело до това положение, да гледаме и да се учим :D

Аз такива хора не познавам. Късметлия съм изглежда :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Аз такива хора не познавам. Късметлия съм изглежда :haha:

 

И аз не мога да се похваля, че познавам всякакви хора, но ми е интересно да видя всички психотипове, всякакви хора, във всякакви ситуации. А иначе не знам, ти ли си късметли, те ли нямат късмет?!!?? :blink: :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Това го четох преди малко повече от седмица.

Ако Нова Телевизия са си поставили за цел да го пазят в тайна, значи са сбъркали с изпълнението.

В България тайни няма :D

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...