Jump to content

Препоръчан пост

друг вариант е ssd 120GB + hdd wd gold 2tb.

 

при положение на ssd ще се ползва само за операциона система.

но не знам мойто дъно да ли ги подържа sdd

дъното ми е Asus P5Q pro.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

мисля, че е в него има хелий , за да елиминира атмосферната турбуленция. и други предимства.

Когато питах в два сервиза не са го чували изобщо само black i red.

Някак си подкарах windows 10 може да е временно но ме устройва за сега.

Но се вижда забавяне малко повече от преди.

Link to comment
Сподели другаде

Браво! Ако за сега ти върши работа ползвай го, все пак винаги имай едно на ум за данните на него и наблюдавай S.M.A.R.T. му за промени.

 

Не знам защо "сервиз" го вдигаш на такова високо ниво, не искам да обиждам работещите там, но със сигурност няма еталон за квалификациите на служител в сервиз.

 

Black, Blue, Red, Green, Purple и т.н.

Всеки диск си е за точно определено използване.

Gold - Enterprise-class storage тоест изобщо не е за домашна употреба. Да може да се каже, че като такъв клас ще е една идея по-качествен, но ще има и по-голямо изискване към тока, ще се върти по-бързо (спрямо диск на 5400) и при удар пак може да пострада, надеждното съхранение на данни никога не е само на един носител. От там като вземеш цената му виждаш, че за тези пари почти можеш да вземеш 2х2TB при които надеждността скача двойно.

Link to comment
Сподели другаде

1. Няма никакви проблеми със захранването на твърдия диск. Няма значение за какво е предназначен, изискванията са еднакви. Съвсем отделен въпрос е дали наистина допълнителните пари, които ще дадеш за „enterprise“ твърд диск, ще си заслужават.

2. „750W“ не значи абсолютно нищо. Това не гарантира по никакъв начин, че захранващият блок е качествен.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...