Jump to content

Михаел Шумахер победи в Монца и обяви края на кариерата си


deyan

Препоръчан пост

Не харесвам Шумахер от 94 година,на състезанието в Австралия блъсна Дейман Хил и спечели световната титла.В желанието за победа няма нищо лошо,но да рискуваш човешки живот,не мога да го разбера.Блъсна и Вилньов,но тогава не му се размина,отнеха му точките и не стана дори втори.

Не отричам таланта му,но.......брутален състезател.

Link to comment
Сподели другаде

Меките китики са за другите спортове! А относно Даймън Хил - според мен той рязко наби спирачки, защото едно че нямаше как да спре Пилето, друго че по този начи не му пазволи да подобри някакъв негов рекорд - не помня вече какъв. Май за най-много победи в един сезон! Това за обвиненията към Михаел е абсолютен мит! Той е не повече арогантен и агресивен на пистата от останалите. Просто той е №1 и по този повод действията му се следят под лупа.
Link to comment
Сподели другаде

Абе не бих казал, че само защото е най-добрия всички го гледат под лупа и изопачават действията му. Определено си е доста агресивен и нагъл. Не че може да се мери с Еди Ървайн, но определено не е света вода ненапита.
Link to comment
Сподели другаде

Михаел Шумахер ще е асистент на Жан Тод, който вече е изпълнителен директор на отбора от Маранело. Главната му роля ще е да намира млади талантливи пилоти, които един ден да карат за Ферари. Така сам Шумахер е посъветвал Ферари да изберат Кими Райконен за пилот догодина.

 

Освен за младите таланти, седемкратният световен шампион ще участва също в разработките и изпитанията на серийните автомобили на марката Ферари.

 

Шумахер е много доволен, че ще бъде обвързан с Ферари и за в бъдеще. “Отборът ми даде свободата да избера какво точно да правя. Добре е, че от Ферари не очакват да стоя в някой офис през цялото време. Това е една уникална възможност за мен, но сега ми трябват няколко месеца почивка и едва тогава ще се върна на работа”, завърши германецът.

 

източник:auto.dir.bg

 

А аз си помислих, че човекът е останал без работа и тъкмо се готвех да го наема за личен шофьор :haha:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Много готина компилация. Даже на същата страница имаше линкове към други готини клипчета. Определено си заслужава адмирациите момчето.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...