Jump to content

Как да влезна в компютъра след неуспешен опит за смяна на парола или объркана...


Препоръчан пост

Здравейте, дъщерята сменила паролата и името на настолния компютър. И сега не може да влезе в него. каза ми новата парола, и опитах и не става.... Пробвах с различни комбинации от кирилица и латиница, главни и малко букви(ако при записването на новата парола да е объркала...-не става). Уиндоуса ми иска дискета или флашка с някакви файлове...-не знам какво е това. Имам жив диск на УБУНТУ и с него влязох в компютъра, но не знам така мога ли да изтрия този запис където и да е на новата парола и да остане без парола компютъра.... или друг начин. Имам го и инсталационния диска с Уиндоус7 х64, но, трябва ли да направя върху старата инсталация нова? 

.....-не знам. Просто се чудя и не мога да направя нищо...

 

 

 

Помагайте, Приятели.

Link to comment
Сподели другаде

Би трябвало да можеш да занулиш паролата с помощта на ERD Commander 6.5. Това стартиращ диск с различни инструменти за отстраняване на проблеми, един от който позволява зануляване на паролата на даден акаунт. Имай предвид обаче, че е платен, така че набавянето му е твоя грижа.

 

Hiren's BootCD също разполага с различни подобни инструменти, но него не съм го тествал.

Link to comment
Сподели другаде

Така и трябва да бъде !

Защото цялата крадена техника, на която има поставени пароли щеше

да се отваря и продава за "жълти стотинки" от всеки един пропаднал

наркоман от ж.к. "Люлин" !

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за отговорите.

Hiren's BootCD - оправих се още преди да прочета тук отговорите. Просто зададох нова парола.   Компютъра е мой, ................

Разбирам опасенията на Фрий Стайл.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...