Jump to content

Проблем с екрана при игрите


Zibito

Препоръчан пост

Здравейте, искам да попитам, как мога да си оправя екрана при игрите, с лаптоп съм, и резолуция 1366x768 на екрана, а като пусна някоя игра, екрана има две голями линии, от ляво и дясно, а аз искам да играя на цяля екран, на компютъра ми не беше така.

Лаптопа ми е с характеристики (качих снимки), и също така когато пусна Gta iv Ми показва, че имам 109 Memory????? 

post-41602-0-34958400-1466093307_thumb.png

post-41602-0-08595100-1466093309_thumb.png

post-41602-0-30885000-1466093310_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, искам да попитам, как мога да си оправя екрана при игрите, с лаптоп съм, и резолуция 1366x768 на екрана, а като пусна някоя игра, екрана има две голями линии, от ляво и дясно, а аз искам да играя на цяля екран, на компютъра ми не беше така.

Лаптопа ми е с характеристики (качих снимки), и също така когато пусна Gta iv Ми показва, че имам 109 Memory????

Може,ако си смениш резолюцията от настройките на графиката на съответната игра.

Link to comment
Сподели другаде

Може,ако си смениш резолюцията от настройките на графиката на съответната игра.

опитах не става

 

Предполагам, че играеш стари игри с формат на резолюциите 4:3. Потърси в интернет могат ли да се пуснат игрите в твоята резолюция!

Играя Gta San Andreas, GTA IV, Counter Strike 1.6, GTA Vice City, и много ме дразни този екран

Link to comment
Сподели другаде

Би следвало GTA IV и Counter-Strike 1.6 да имат поддръжка на широкоекранни разделителни способности. Ти на каква играеш?

 

San Andreas и Vice City може да са по-проблемни. За евентуални решения виж тук и тук. Колко добре ще работят тези решения не мога да кажа.

Link to comment
Сподели другаде

Би следвало GTA IV и Counter-Strike 1.6 да имат поддръжка на широкоекранни разделителни способности. Ти на каква играеш?

 

San Andreas и Vice City може да са по-проблемни. За евентуални решения виж тук и тук. Колко добре ще работят тези решения не мога да кажа.

Опитах на Gta Iv и Cs 1.6, от настройките не успях, по едно време ми изписва екрана... Не знам какво,да направя, колкото до vice city, и тези, не разбрах как дда ги оправя

Link to comment
Сподели другаде

Като за начало кажи на каква разделителна способност се опитваш да играеш? Не би трябвало да имаш проблеми с черни ленти, ако си избрал 1366x768. И съвсем отделен е въпросът, че вградената видео карта в процесора ти е слаба и неподходяща за GTA IV.

 

За Vice City и San Andreas ти дадох линкове към евентуални решения. Това са стари игри, които не нямат собствена поддръжка на широкоекранни разделителни способности. Затова ще се наложи да се прибегне до неофициални методи (ако искаш го наречи „хакване“, може би ще ти допадне повече). 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...