Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте приятели искам да попитам защо когато си отворя NeedForSpeed TheRun ми изписва

The application was unable to start correctly (0xc0000007b). Click Ok to close application

Опитах с преинсталация на играта (не става), сложих липсващото dll, не става, преинсталирах DirectX, и пак не става опитах с safe mode и НЕ, моля някой да ми помогне, покривам изискванията, с най- новите драйвъри за моята видеокарта съм.

Ето и снимка на erorra, a да и имам VC ++

post-41602-0-39895300-1463339669_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Опитай да изтриеш всички файлове, чиито имена започват с „xinput1_“ (т.е. xinput1_1, xinput1_2 и т.н.) в папка C:\Windows\System32. След това отново изтегли и инсталирай DirectX.

Link to comment
Сподели другаде

Опитай да изтриеш всички файлове, чиито имена започват с „xinput1_“ (т.е. xinput1_1, xinput1_2 и т.н.) в папка C:\Windows\System32. След това отново изтегли и инсталирай DirectX.

ami ot SySWow64, с 64 бит windows 7 ultimate съм. И пак не става 

Link to comment
Сподели другаде

Изтрий ги от двете папки и инсталирай отново DirectX.

 

Кои версии на Visual C++ библиотеките имаш? Каква е архитектурата на операционната система, 32- или 64-бита?

Link to comment
Сподели другаде

Изтрий ги от двете папки и инсталирай отново DirectX.

 

Кои версии на Visual C++ библиотеките имаш? Каква е архитектурата на операционната система, 32- или 64-бита?

Oперациона система x64 битова, имам папка Програмни файлове x86 и Програмни файлове само.

А версиите на Visual C++  са 

MICROSOFT VISUAL C++ 2012 REDISTRIBUTALE X86 и x64 

А да и имам Xinput 9_1_0 но не знам и него ли да го изттрия? 

Link to comment
Сподели другаде

Увери се, че все пак си инсталирал DirectX коректно и същите библиотеки са отново инсталирани.

След това опитай да инсталираш Visual C++ Redistributable 2013, и двете версии (x86 и x64).

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Увери се, че все пак си инсталирал DirectX коректно и същите библиотеки са отново инсталирани.

 

След това опитай да инсталираш Visual C++ Redistributable 2013, и двете версии (x86 и x64).

Извинявам се, че не писах толкова време нямах възможността, но искам да кажа, ако няма такава тема, ето и една програма, с която се справих с този проблем (оправи всяка една игра при мене) 

https://docs.google.com/uc?id=0B0h-NHKRYdb3cHRDQzlXMzNpNGc&export=download&pageId=100949234306335083184.

Трябва да я инсталирам, и стартирам, след това, просто трябва да натисна "installeren" и чакам 5 - 20 минути, и готово (това инсталира всички нужни неща, като тези които ми предложихте по горе). 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...