Jump to content

Windows изключва програмите


Препоръчан пост

Здравейте от няколко месеца ми прави този проблем да ми изключва най-много игрите което е кофти , играя 30 мин. и се показва съобщение в този случай играх hl2 но го прави и на cs и на много други преди този проблем се появяваха сайтове , като влеза в chrome и излизат реклами през 10-15 мин.

Windows 7 Home Premium 32bit - купен

Service Pack 1 

AMD Athlon II X4 640 3.00GHz

4 GB ram - 3.25 използваеми

NVIDIA Geforce GTS 450 1GB

Опитах да го изчиста от вируси , пуснах Dr.Web и Malwarebytes Anti-Malware (безплатна) но пак излизат реклами и пак се изключват игрите.

post-41586-0-75288000-1462345888_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте от няколко месеца ми прави този проблем да ми изключва най-много игрите което е кофти , играя 30 мин. и се показва съобщение в този случай играх hl2 но го прави и на cs и на много други преди този проблем се появяваха сайтове , като влеза в chrome и излизат реклами през 10-15 мин.

Windows 7 Home Premium 32bit - купен

Service Pack 1 

AMD Athlon II X4 640 3.00GHz

4 GB ram - 3.25 използваеми

NVIDIA Geforce GTS 450 1GB

Опитах да го изчиста от вируси , пуснах Dr.Web и Malwarebytes Anti-Malware (безплатна) но пак излизат реклами и пак се изключват игрите.

attachicon.gifkrash.png

За да не ти изкачат реклами препоръчвам да инсталираш добавката за Crome- Adblock Plus for Google Chrome blocks

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-plus/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb

Може да се справиш лесно и с тази програма-http://ccleaner.bg.softonic.com/

 

За внезапното спиране на игра- може да е по много причини.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря , рекламите вече ги няма :love1:  но ще съм и много благодарен ако някой ми каже как да спра windows да ми спира игрите.

Щом след 30мин ти спира игра,това значи,че е свързано с производителноста на компютъра. Възможно е да се претоварва процесора,висока температура на процесора,дължащо се натрупан прах или стара термопаста на охладителя на процесора. Може да е от видеокарта или захранване.Възможно да е и софтуерен проблема.

Както писах по-горе причините може да са много.

С добавката ли спря рекламите?

Link to comment
Сподели другаде

Не е температурата на процесора защото я наблюдавам 40-50 максимум от прах го чистих преди неколко дена а за термопаста... не е слагана от 2012.Видеото държи макс. 60 а захранването не съм имал проблеми с него.

Ии да с добавката.

Link to comment
Сподели другаде

Игрите закупени в Steam ли са? Драйвърите за хардуерните компоненти актуални ли са?

 

Бих помолил да използваш Глиф и да дадеш информация за хардуера, грешките от Event Viewer и дневник от Autoruns.

Link to comment
Сподели другаде

Игрите закупени в Steam ли са? Драйвърите за хардуерните компоненти актуални ли са?

 

Бих помолил да използваш Глиф и да дадеш информация за хардуера, грешките от Event Viewer и дневник от Autoruns.

Освен това да провери в диспечера на задачите процесите и производителноста.

Link to comment
Сподели другаде

Относно  производителноста и процесите няма проблеми. Това е при ненатоварен компютър.Другото което бих те посъветвал е ако имаш контролна точка преди да ти прави проблем е да възстановиш системата.

Архивираните файлове не съм ги гледал.

Link to comment
Сподели другаде

Нещо не разбрах каква контролна точка и къде мога да я намера и как да възтановя системата бихте ли ми обяснили ако може.

Eто как става-http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows7/restore-system-files-and-settings

ето и едно видео - http://vbox7.com/play:3961981b3b

За да има резултат посочи точка за възстановяване със стара дата преди да е възникнал проблема-например: ако проблема е станал през март избери точка за възстановяване от месец февруари ако има такава.

Link to comment
Сподели другаде

А да попитам като го върна до определено време нещата който ги имам в момента няма да ги има така ли ? Защото ако е така няма как да го направа защото не ползвам само аз този компютър  :no:

Link to comment
Сподели другаде

А да попитам като го върна до определено време нещата който ги имам в момента няма да ги има така ли ? Защото ако е така няма как да го направа защото не ползвам само аз този компютър  :no:

Нищо няма да изчезне или да се изгуби. Само ще върне системата,от дата,която си избрал,когато е била стабилна и не си имал проблем със спирането на игрите.

Забележка-при възстановяването избери вариант2 от видеото,което дал като пример по-горе.

Link to comment
Сподели другаде

Направих това което казахте но нямаше по стара дата от днешната и пак прави същия проблем този път спря при смяна на картата но дигна папка C с 1GB.

post-41586-0-44191100-1462446848_thumb.png

post-41586-0-56814800-1462446878_thumb.png

 

Link to comment
Сподели другаде

Хардуерните компоненти (основно паметта и твърдият диск) тествани ли са за проблеми?

 

Съветвам и да си актуализираш драйвърите. Ако не знаеш как да намериш актуалните версии, кажи.

 

Можеш и временно да спреш ShadowPlay.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...