Jump to content

Не мога да инсталирам k-lite codec pack


Препоръчан пост

Не мога да го инсталирам,излиза ми това съобщение:http://postimg.org/image/z59p6amhr/,а преди да го деинсталирам при ъбдейт не можеше да регистрира нищо,нито един кодек,филтър,сплитер и пр.Свикнал съм с MPC-HC,плейваше всичко.

Сега инсталирах PotPlayer,имам и smplayer-portable,който е лек и добър,но предпочитам MPC.Имам стар сандък,с XP. 

Link to comment
Сподели другаде

След деинсталиране обикновенно се рестартира и после инсталираш новият пакет.

Но и от съобщението се вижда и друга възможна причина - вирус или малуер. 

Link to comment
Сподели другаде

Нямам инсталирани антивирусни от много години,ползвам Emergency Kit Scanner и Dr.Web cureit,нищо не откриха,но ако трябва ще инсталирам  Malwarebytes Anti-Malware.Нямам гадини,другаде е,но не е лъжица за мен,нивото ми е полу-идиот потребител.Нещо с регистрите,но там не пипам,ако ги объркам не мога да ги оправя

Link to comment
Сподели другаде

Изтегли Tweaking.com - Windows Repair портативната версия, разархивирай и щакни с десен бутон на Repair_Windows. Избери Run as administrator. Щракни на раздел Repairs, бутон Open Repairs. В ляво махни отметката от All Repairs. Сега постави отметки на 01 и 03 и 14 и щрактни бутон Start Repairs. Като завършат всички операции рестартирай компютъра. След като зареди стартирай пакета с кодеци с административни права.

Link to comment
Сподели другаде

Изтегли Tweaking.com - Windows Repair портативната версия, разархивирай и щакни с десен бутон на Repair_Windows. Избери Run as administrator. Щракни на раздел Repairs, бутон Open Repairs. В ляво махни отметката от All Repairs. Сега постави отметки на 01 и 03 и 14 и щрактни бутон Start Repairs. Като завършат всички операции рестартирай компютъра. След като зареди стартирай пакета с кодеци с административни права.

Интересна програмка,но не свърши работа,отново неуспех.Благодаря ти :OK:

Link to comment
Сподели другаде

Отново същото ли е съобщението за грешка.

Стартирай cmd  като администратор и в него напиши:

sfc /scannow.

Като завърши проверката копирай и постави следния текст:

findstr /c:"[sR]" %windir%\logs\cbs\cbs.log>%userprofile%\Desktop\sfcdetails.txt

Прикачи файла sfcdetails.txt, който е на работния плот.

Link to comment
Сподели другаде

Отново същото ли е съобщението за грешка.

Стартирай cmd  като администратор и в него напиши:

sfc /scannow.

Като завърши проверката копирай и постави следния текст:

findstr /c:"[sR]" %windir%\logs\cbs\cbs.log>%userprofile%\Desktop\sfcdetails.txt

Прикачи файла sfcdetails.txt, който е на работния плот.

Не мога да направя проверката,иска ми диск,а нямам.Колкото до системните файлове,не са добре защото макар и рядко ми прави син екран,а и WMPlayer е буквално изтръгнат.Ще карам така,вече пейстнах portable версия на MPC-BE,има си всичко и работи перфектно.

 

Поздрави и благодаря :OK:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...