Jump to content

Невъзможност два компютъра да ползват интеренет чрез TP-link TL WR-740N едновременно


Препоръчан пост

Промених настройките на моя компютър да не тегли драйвъри автоматично, но в комбинация с ThinkPad Lenovo лаптоп - връзката се разпада и на двата компютъра почти едновременно в момента на включването на  ThinkPad Lenovo в мрежата. 

С друг лаптоп в случая пробвахме с един стар DELL - връзката с интернет мрежата  няма проблем... Не съм изпълнила указанията на Night_Raven и Panevdd - относно настройките на рутера, просто защото ме е страх да не прецакам нащата тотално, но сега ще опитам....

 
Link to comment
Сподели другаде

Промених настройките на рутера - безжичния сигнал да е на 9 канал :). Докато съв в нета Леновото е със забранен достъп до мрежата... Ребуутвах, изчаках, включихме Леновото и всичко пак се прецаква едновремнно с последващо изключване на Леновото и рестартиране на рутера... Ще звъня на Вивакомците да ъпдейтваме рутера че мен ме е страх... 

Link to comment
Сподели другаде

Двата компютъра вече работят синхронно в световната мрежа!!!!  :bgflag:  

Под стриктната дикция на Виваком ъпдейтвахме рутера и всичко потече по мед и масло.... вече 20 минути сме на лини и двата компютъра.  

 

Специални благодарности на  Всички които със сърце и душа проявиха разбиране към проблема ми и ми помогнаха със съвет и конкретни насоки!!!! 

 

Искрено Ви желая здраве и много успехи!

Link to comment
Сподели другаде

Незнам... обадих се и им казах за проблема и че имам съвет за актуализация на рутера... Не мога да кажа в детайл какво точно са ъпдейтвали.... 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...