Jump to content

Проблем с резолюцията на монитора


Препоръчан пост

Като търсих как да оправя проблема, във един чуждестранен сайт говореха, че било заради драйверите на монитора, но мисля, че ми бяха дали някакъв диск заедно със монитора, добре това не е от голямо значение, та значи успях настроя резолюцията, но не знам дали е нормално по този начин, вместо от настройките на екрана влязох във AMD Catalyst Control Panel и от там като зададох резолюцията 1440х900, после като натиснах на Auto Adjustment и се оправи, но не съм спокоен понеже не знам дали е нормално това или не, дали има някакъв проблем между връзката монитор-видео карта ?

 

Я пак, я пак? :) Първо си правил едно, а после си свършил с друго? Я помисли какво точно си направил, за да може останалите да знаят и да не се повтарят по същия начин. Настройките на видео резолюцията ги имаш на контролния панел на уиндоус системата, не е било нужно да влизаш в панела на видео картата. Накрая си направил това, което аз ти бях предложил "Auto Adjastment", но ти не си послушал, може би не искаш да почерпиш с бира? :look:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

 

Я пак, я пак?  :) Първо си правил едно, а после си свършил с друго? Я помисли какво точно си направил, за да може останалите да знаят и да не се повтарят по същия начин. Настройките на видео резолюцията ги имаш на контролния панел на уиндоус системата, не е било нужно да влизаш в панела на видео картата. Накрая си направил това, което аз ти бях предложил "Auto Adjastment", но ти не си послушал, може би не искаш да почерпиш с бира? :look:

Кое не разбра, когато смених резолюцията от настройките на екрана и пусна Auto Adjastment само примигваше и не ставаше нищо, когато смених резолюцията от контролният панел на видео картата и пуснах Auto Adjastment примигна и се оправи, аз ли не обяснявам правилно или ти не можеш да ме разбереш ?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...