Jump to content

Лаптоп HP 15-R256NU/L5Z42EA - Искам мнение!


Препоръчан пост

Нямам лаптоп. Нямам Bluetooth. А и не харесвам Bluetooth.

Това, което мога да предложа, е да провериш дали услугата Bluetooth Support Service е настроена за автоматично стартиране и дали е активна.

Също така не знам кой драйвер си пробвала, но можеш да опиташ с този.

Link to comment
Сподели другаде

Не става момчета...Май почва да ми омръзва вече!  Bluetooth Support Service е включена и е на автоматично! 

Ако някой го интересува може да види точно какво става тук http://vbox7.com/play:76f434149f

Понеделник ще ходя до магазина да видя дали изобщо ще ми обърнат внимание с такава рекламация!

Link to comment
Сподели другаде

Не става момчета...Май почва да ми омръзва вече!  Bluetooth Support Service е включена и е на автоматично! 

Ако някой го интересува може да види точно какво става тук http://vbox7.com/play:76f434149f

Понеделник ще ходя до магазина да видя дали изобщо ще ми обърнат внимание с такава рекламация!

 

Щом не ти харесва Windows 7, скоро излиза Windows 10 - на него блутуута може и да работи.

Link to comment
Сподели другаде

А какво се случва, след като попита -Дали сме сигурни, че този код съвпада и се каже, че сме сигурни?

Би следвало да се покаже нещо на телефона и да иска потвърждение, след което да се впише същият този код и в телефона, за да се получи това сдвояване и да бъде потвърдено и в телефона? Т.е при всяко премахване (поне това видях от видеото) и ново добавя, не съм убеден, че старият код е същият като нов, при новото сдвояване.

 

 

Щом не ти харесва Windows 7, скоро излиза Windows 10 - на него блутуута може и да работи.

С цялото си уважение, но нали не се опитваш да кажеш, че съм си купил нещо, което да работи с Win 8/8.1, а то не работи (нали в конкретният случай, което може наистина да има проблем с устройството) и в същото време трябва да чакам да излезе нещо, ново, при което да може да работи евентуално?

Иначе го разбирам така: Дайте ми 500 лв., аз ще ви дам една машина, в която нещо не работи, но вие си я ползвайте, пък ако не работи, може да изчакате да дойде новата "част" за да може евентуално да заработи.

Link to comment
Сподели другаде

А какво се случва, след като попита -Дали сме сигурни, че този код съвпада и се каже, че сме сигурни?

Би следвало да се покаже нещо на телефона и да иска потвърждение, след което да се впише същият този код и в телефона, за да се получи това сдвояване и да бъде потвърдено и в телефона? Т.е при всяко премахване (поне това видях от видеото) и ново добавя, не съм убеден, че старият код е същият като нов, при новото сдвояване.

 

 

Точно така.И телефона показва същия код и иска потвърждение.И двете устройства искат потвърждение.Без потвърждение и от двете устройства сдвояването не стартира.Кодовете всеки път са различни като цифри.А телефона е и на време.До 10-15 секунди(нещо такова) няма ли потвърждение изписва "Грешен код,опитайте отново" 

Link to comment
Сподели другаде

От последния ти пост разбирам, че Bluetooth е включен/видим за определено време - премени го за постоянно да е видим телефона и виж как ще се държи връзката между устройствата.

Link to comment
Сподели другаде

От последния ти пост разбирам, че Bluetooth е включен/видим за определено време - премени го за постоянно да е видим телефона и виж как ще се държи връзката между устройствата.

Всички устройства са постоянно видими! Видим е и блуттута на компа,въпреки че с настройки по подразбиране,не е.Но съм сложила чавка в настройките,да бъде видим постоянно. Нокията може би има само време за потвърждаване на връзката.Ако не потвърдиш кода за сдвояване

след определени секунди отговаря "Грешен код,опитайте отново" Не се получава и с таблета-той няма ограничения никакви. Това ми беше фактически първата работа.Да махна ограниченията,ако ги има и да направя видимо всичко!

Link to comment
Сподели другаде

barbuncela

хайде да пробваме нещо друго,

нека заменим кликванията от "Показване на Bluetooth" с "Добавяне на Bluetooth" (първото отгоре надолу) и след това направи всички останали стъпки със сдвояването. 

Link to comment
Сподели другаде

Ами проблема е решен.Вчера след обяд го занесох в магазина.Не останаха учудени! Поне така ми се стори,и ме пратиха в сервиз.Отивам,обясних за какво става дума...аха! "Пий едно кафе и ела да си го вземеш" ! Така и стана! Пусна го - работи на пушка! Опитах се да попитам "Какво му беше?"  "О,не знам,те колегите се занимават с компютри!!" Аха...Явно си по кафеварки! Мисля си естествено. :) Явно не съм била единствената!...Такава експедитивност!!? 

Ами това е! :)

 

Благодаря ви на всички за отделеното време и внимание! :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...