Jump to content

Въпрос за ъпгрейд на персонален компютър


Препоръчан пост

Добре, благодаря и приятна вечер.

Последен въпрос в един guide прочетох че е 235W захранването, дали ще има проблем?

Да. Все пак дай снимка от лепенката на захранването. 

Link to comment
Сподели другаде

Дай 400 лв. и ще ти подаря мойто 4-ядрено добиче, което никога в живота си не ми е крашвало, угасвало, рестартирало, зацикляло и там каквото може да те тревожи при работа с видео, игри, браузъри с гадни флашове. Като го оставя включен или го забравя така да работи с някаква задача на компито и отида на лятна ваканция на морето за две седмици и се върна, компютъра продължава да работи със своята задача. :D И така 4 години не ми изневерява :) Никакви дефекти няма и не крия. Всичко му е на 100. Знам със сигурност, че ъпгрейда ти не струва, след време пак ще цъфнеш за да питаш какъв компютър да си купиш. Ако имаш желание за 400 лв. пиши ми. Така като гледам оценката си, каквото и колкото да качваш, харда си го сваля. :)

 

http://i57.tinypic.com/21ab9lk.png

Link to comment
Сподели другаде

Като го оставя включен или го забравя така да работи с някаква задача на компито и отида на лятна ваканция на морето за две седмици и се върна, компютъра продължава да работи със своята задача.

Изказа се така, сякаш другите машини не го правят. :D

Link to comment
Сподели другаде

Моля Zig Zag, ако е решил да върти търговия на компютри, части, монитори, лаптопи, магнетрони, телевизори, позитронни ускорители и други, това да става в подфорума, който е предназначен за това. 

Link to comment
Сподели другаде

Моля Zig Zag, ако е решил да върти търговия на компютри, части, монитори, лаптопи, магнетрони, телевизори, позитронни ускорители и други, това да става в подфорума, който е предназначен за това. 

 

Аз търговии не въртя и не може да ме намерите в никакви секции за търг, няма и да ме намерите. Просто защото нямам за фикс цел да си продавам компютъра. При търсене обаче няма как да подмина и да не помогна на питащия, при положение че и на мен ми предстои миграция в Hi-Fi. Но каква полза, като дори за 200 лв. да го лансирам, питащия пак ще си търси лабилната псевдо техника от неозойска ера. Ако е решил да се скапва - да го прави. Идеята му не е добра.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...