Jump to content

Програма (или начин)за заключване на папка.


Препоръчан пост

Здравейте, много е наложително (от страна на децата) да имаме програма или пък ако има начин от Windows-а за заключване на папка. Там искат да си качват снимки (иначе стоят по 600 и нагоре в телефоните  ...). Разбирам че искат да е с достъп само за тях. Уверенията че няма да ги гледаме не помагат. Съгласен съм. Качвал съм някакви такива програми, но не помня какви бяха, и дали работеха добре. Целта е да не товарят компютъра, и да са лесни за работа (пък колко са сигурни, -важното е да имат дори и пласебо ефект...).

Ще съм благодарен ако ми предложите такава. Дори и платена да е.

Link to comment
Сподели другаде

Като са деца, щом е за деца, програмата EncryptOnClick - криптира и папки и файлове, но имената ще се виждат. Иначе щях да предложа Folder Lock, но при нея щяха да възникават 1000 въпроси на квадрат.

 

http://www.2brightsparks.com/assets/images/on-click/eoc-screenshot.gif

 

На твое място ще се постарая да видя какво крият, защото са деца.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, точно това искам. Нека се вижда папката. Просто да се отваря от тях само с парола.

Изтеглих я програмката, и я пробвах. Идеална е за моя случай. Знам че трябва контрол върху децата, но вече са тинейджъри и в къщи се водят войни за лично пространство...  Надявам се че съм дал добро възпитание и ще оправдаят доверието ми. 

Благодаря.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...