Jump to content

Дайте съвет за микрофон


Препоръчан пост

Както е казал и Stoyannov, подобни готови китове се продават в Елимекс, Радимекс, Млад Конструктор и подобните им магазини, като предимството е, че заедно с готовата схема и елементите, има и платка. По принцип не ми пречи и аз да седна да сметна усилвателя, но реализацията е по-лесна с готов кит.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ви момчета,за съдействието.Само дето в тези магазини има китове само за крайни усилватели от 10 до 100w.

Но намерих това чудо,и мога да ви кажа,че работи по добре и от стария! Само трябва да му измисля някаква стойка или щипка,че нама как(по лесния начин де!) да го забуча в слушалките! :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Трябва да ви кажа, че аз също съм в процес на търсене на микрофон. По простата причина, че изхвърлих слушалките с вграден микрофон, понеже много ме дразнеха и ги подарих. Идеята е слушалки и микрофон да бъдат отделно, защото много рядко ми се налага да използвам микрофон, а слушалките са най-приятни, когато са без онова стърчащо нещо. Ако искам микрофон - боцкам си го и чиста работа. Та в момента аз също подбирам, но не разбирам защо barbuncela си е купила толкова аматьорски боклук, който трябва да кичиш някъде като коледна елха? 

Хубавият микрофон не трябва да има нужда от накланяне. Последния, който видях при едно гости, беше свръх компактен, подобен на малка радио антенка (черно), стояща вертикално нагоре с височина 5 пръста и големина на диаметъра на поставката 4 пръста. Красиво и ненатрапващо. Чува се отлично, защото съм говорил с него и чувам комшиите какво суфлират отстрани. Когато се чуя пак, ще споделя какъв е прословутия микрофон. Вероятно ще отиде седмица.

Link to comment
Сподели другаде

Дадохте 77 лева за това нещо?

Е да...Ама работи страхотно с 2 години гаранция!!!

 

 

 

но не разбирам защо barbuncela си е купила толкова аматьорски боклук, който трябва да кичиш някъде като коледна елха? 

 

 

Ами не знам колко е аматьорски,но ми върши страхотна работа.Седи на бюрото да компа и могат да ме чуват от цялата къща.Направих си пробен запис с Esho на скайпа и се чувам хубаво от цялата стая! Не като другите дето трябва да ги глътна за да се чуе нещо!

А за закопчалка лесна работа.Вече го набучих с една стара щипка от старата ми камера върху монитора! :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...