Jump to content

Въпрос относно инсталатор


Препоръчан пост

Би било чудесно да кажеш коя е програмата, която инсталираш. Може пък да изкочи заека да намерим решение на гатанката. Може би същото да съм инсталирвал и аз на времето. Както вече казах - накъсваше. Ако е някакво ISO, включващо няколко инсталатора в себе си, имай предвид, че антивирусните преди да ги стартират ги чоплят (сканират) и чак тогава се стартират. Не знам.

Link to comment
Сподели другаде

По принцип би могъл да опиташ да актуализираш драйверите. Не знам дали ще даде ефект, но може да се опита. Ако искаш, дай ми доклад от AIDA64 Extreme Edition и ще ти дам връзки към новите им версии.

Link to comment
Сподели другаде

Драйвер за чипсета на дънната платка

Драйвер за видео картата

Драйвер за звуковата карта

Драйвер за мрежовата карта

Драйвер за безжичната мрежова карта

Драйвер за USB 3.0 контролера

Драйвер за Bluetooth

Драйвер за четеца на карти

 

Препоръчвам първо да деинсталираш стария драйвер и тогава да инсталираш по-новия. Това не се отнася за драйвера на чипсета, защото той няма деинсталация.

Ако някой драйвер не сработи, кажи, за да опитам да намеря друг.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ти Night_Raven, но явно това е така, т.е. нормално. Сега го опиах и на 3-и лаптоп и на него е така. С последните драйвъри съм. Явно всичко е наред. Благодаря ти още веднъж за помощта и отделеното време!

Link to comment
Сподели другаде

Инсталирах ги, но отново същата работа. Явно си е така. Отново ти благодаря за помощта Night_Raven! Ако все пак имаш някакви идеи, ще се радвам да споделиш. Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...