Jump to content

Ръководство: Как да защитим CD с парола


Препоръчан пост

Привет на Vankata и на съфорумците,

Ето какво ми се случи току-що:

Записах си дискчето по описаният начин, но когато пробвам да го отворя с парола ми дава ето това:

 

http://www.softvisia.com/orion/Drugi/25.jpg

 

Да имате идея какво става ... всъщност пробвах на още два диска, единият без парола се отваря перфектно, когато сложа парола - не става?

 

Едит:

Иначе вътре въпросните четири файла са си там.

Редактиран от orion
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Привет на Vankata!

Колега и аз имам същия проблем, като orion!

Виждам, че скоро не е посещаван форума, но отдавна търся подобна програма!

Четирите файла и при мен излизат, но излиза същото съобщение!

Помагай, моля те.

Link to comment
Сподели другаде

Здрасти Vankata.

Преди доста време бях написъл една тема за защитаване на DVD дискове от презапис - можеш да погледнеш тук . Тогава Sir William ми даде съвет. Пробвах, какво ли не. Без резултат. Да, някои програми работеха, но кодираха, криптираха самият диск, без да може да се стартира на плеара. Само че, на мен ми беше необходимо да не могат да се презаписват (копират). Да се запише като DVD Video, но да не може да се презаписва. Знам, че няма такъв диск, за който да няма откодираща програма, но за хората, на които давам тези DVD-та, би било проблем, тъй като не са много на "ти" с компютрите.

Ако имаш нещо подходящо ми пиши.

Link to comment
Сподели другаде

kiskin и orion, опитайте да инсталирате програмата отново (ако я нямате инсталирана). В папката на програмата в менюто Start има инструмент Unlock a secureCD - при първото му стартиране той се инсталира и изисква рестартиране на системата; след това отново с негова помощ може да се отключи защитения диск.
Link to comment
Сподели другаде

panevdd, опитах и от двете места и след въвеждане на паролата изписва:

 

"Error accessing verification sector.

secureCD may not be properly installed, or the drive you selected may not contain a secureCD"

 

Доколкото разбирам казва, че програмата не е инсталирана напълно или е избрано грешно устройство или в него няма secureCD.

Изтрих програмата и отново я инсталирах и пак е същото!

Помагай ?!? :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Излиза прозореца, който изисква паролата. Вкарвам паролата и натискам unlock (до тук всичко е нормално)

след това излиза въпросното съобщение!

И това е . Нищо повече не става.

Link to comment
Сподели другаде

Опитай да преинсталираш Unlock a secureCD инструмента: стартираш го, избираш бутона Uninstall, рестартираш. След това отново стартираш Unlock a secureCD, при което се показва диалог за инсталиране. Потвърждаваш инсталирането, рестартираш и опитваш отново да отключиш CD-то.
Link to comment
Сподели другаде

Изпълних точно всичко, но резултат пак няма!

При повторното инсталиране всичко стана мигновенно и се замислям дали изобщо този Uninstall и Install правят нещо? Опитах и с Add or remove programs и отново инсталиране , но пак без резултат!

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...