Jump to content

проблем при свързване с wifi


Препоръчан пост

Здравейте имам проблем при свързването на лаптоп към wifi лаптопа е asus x72.

Търси мрежа намира ги давам му да се свърже с моята зарежда и накрая дава жълт тиъгълник, пробвах и с оняколко мрежи наприятели същото се получава.

Мрежите са от телефони пуснати.

До момента съм сравнил настройките на мрежовата карта с друг лаптоп, няма нищо забранне.

После го преисталирах и няма промяна с свързването.

Лаптопа е с windiwa 7 ако може да дадете идеи какво да опитам, за да го оправя.

Благодаря за вниманието.

Link to comment
Сподели другаде

Поне ми кажете някакъв начин да проверя дали е хардуе или офтуерен проблема дали с някои тест, просто не иска даме свърже с уаифай , а ми намира мрежите, след преисталацията проблема си седи.
Link to comment
Сподели другаде

Имам едно предложение: Контролен панел\Мрежа и интернет\Мрежови връзки - дясно копче на Wireless network conections- Свойства- Конфигуриране-Управляване на захранването и махате всички тикчета там.
Link to comment
Сподели другаде

 

Преисталирах го отново интернета работи 20 иминути и пак спря да работи, някакви идеи дали лаптопа не е несъвместим с windos 7 Лаптопта е асус х72 intel p7350 2гх 2

Link to comment
Сподели другаде

Windows 7 го слага сам пробвал съм и с от официалния на асус сайта и с него не става след последната преисталация заработи уифайа за 20 минути пак спря не знам точния модел на лаптопа презеверест ще миго изкара ли, дали е съвместима windows 7 че не съм сигурен
Link to comment
Сподели другаде

Изтегли Autoruns и:
1) стартирай програмата;
2) избери Options -> Filter Options... -> постави отметки на Hide Microsoft entries и Verify code signatures -> OK;
3) меню File -> Refresh;
4) меню File -> Save... (от падащото меню остави избран .arn за файлов формат).
5) архивирай създадения файл с удобен за теб архиватор и прикачи архива към коментара си.
 
Описание как се прикачат файлове (ако не знаеш):
- при публикуване на коментар кликни бутон Повече опции;
- долу в секция "Прикрепяне на файлове" посочи файла и кликни бутон Прикачи този файл;
- накрая кликни Добавяне в мнението.

Link to comment
Сподели другаде

Препоръчвам да деинсталираш Conduit Toolbar и BS Player Toolbar.

Деинсталирай също твоята версия на avast! и инсталирай актуална версия. Твоята е антична.

Добра идея е да деинсталираш единия архиватор - WinZip или WinRAR. Лично аз съм на мнение, че втората е категорично по-добрата, но ти си преценяваш коя ти допада повече. Просто няма нужда от повече от една.

 

След като направиш тези неща, рестартирай и виж дали ще има проблем.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...