Jump to content

Блокиране на всеки опит за изтегляне


Препоръчан пост

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Мда, там е...искам да пробваш сега със следните вариации на командите:

 

cd c:\windows => enter

 

REGDELNULL.exe HKU -S => enter

 

Ако се появи диалогов прозорец натисни YES.

Link to comment
Сподели другаде

http://forums.softvisia.com/public/style_images/master/attachicon.gifcmd2.jpg

Не се появиха диал. прозорци.

 

Преди да предприема нещо искам да проверя нещо, защото мисля, че вече ключа е преименуван и не съдържа embedded nulls. :)

Изтеглетете, разархивирайте и стартирайте следния файл => query.zip и прикачете лог файла в следващия си коментар.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте.

Съжалявам, че отговарям със закъснение, но ми се струпа доста работа.

Това е отговора от стартирането:

post-29997-0-58084200-1385900170_thumb.jpg

Веднага, след което, самоизтрива разархивирания файл.

Link to comment
Сподели другаде

Леко съм объркал синтаксиса...въведете направо следната команда:

 

regedit /e C:\reg.txt "HKU\S-1-5-21-1357676274-1259993746-2500749870-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\Approved Extensions"

 

и прикачете съдържанието на файла C:\reg.txt в следващия си коментар.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ви, че се включихте с полезни съвети.

 

B-boy/StyLe/,

покрай това почистване, без да искам успях да се спася от досадата QVO6.

Изникват доста неща за почистване. Този въпросния файл, предполагам, че не е фатално, ако не успея да го разкарам, за това предлагам да не се занимаваме повече. Така или иначе доста време се занимаваш с мен и важното е, че нещата потръгнаха.

Голямо благодаря, че отдели толкова време и помогна да отблокираме положението!!   :gentlemen:  :beer:

Link to comment
Сподели другаде

Не е проблем разбира се, той е безобиден остатък, всичко друго е почистено. Просто бе за личен experience, защото скоро не бях работил с RegDelNull, иначе самия ключ може да се почисти с доста алтернативни програми като Miniregtool (със специални команди), RegKeyFixer (е базиран на RegDelNul е по-нова и добра версия за триене на ключове с embedded nulls), дори с Combofix (скрипт) и т.н. Ако ви дразни можете да го изтриете и с HitmanPro (като активирате безплатния еднократен лиценз валиден за 30 дни - след това програмата ще може само да сканира, но и това е достатъчно в повечето случаи, защото показва къде евентуално ще има за триене и можете ръчно да ги правите при нужда така че си е полезен скенер за допълнително проверки).

 

Все пак заради интерес ще споделите ли какво е съдържанието на лога от последната команда или дали Hitmanpro го е намерил и изтрил при последната проверка? Можете да проверите и ръчно през (start => в полето за търсене въведете Regedit => и там вече тъчно можете да намерите търсения ключ).

 

Аз маркирам темата като РЕШЕН-а. Поздрави и приятна вечер! :freezing: :bye:

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте на всички

Пиша тук защото имам подобен проблес с теглене на каквото и дае но проблемът ми е само с експлорера с хрома и мозилата няма проблем.

По принцип уиндоуса ми е пълен с наи различни вируси и вирусчетакакто  KINGSTON казва: в чужбина е пълно със спан и вируси.

С аваст съм от много време но понякога и той не ги засича появиха ми се шпионски софтуери на всички браузъри но си мисля че до някъде се справих с тях като инсталирах 

 
YAC VIRUS REMOVAL TOOL

но си мисля че трябва да се направят още много неща. Мисля че уиндоуса ми е повреден частично защото (например искам да създам нова папка някъде не дава тази опция.Компа ми е мн бавен. Благодаря предварително за евентуална помощ.

ПП: А  когато пусна аваст да сканира след стартиране на компа направо полудява но не смея да предприема каквото и да е деиствие защото заразените файлове се намират на такива места където не ми се пипа много.

  

Link to comment
Сподели другаде

Моля, пуснете нова тема с Вашия проблем в този раздел. Последвайте инструкциите от тази тема. Когато се освободи, колега от модераторския екип ще се заеме с Вашия случай.
Link to comment
Сподели другаде

ОК! Направих сканиране изкара много може би ненужни неща (червени) но само 3 бяха селектирани.

трябва ли аз да селектирам останалите или не?

Благодаря

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...