Jump to content

Драйвър за видеокарта


Препоръчан пост

Здравейте! Налага ми се да инсталирам драйвъри за видеокартата си, но не мога да намеря точно кой е той. В официялният сайт на AMD виждам, че има промени в графа драйвъри (може би заради излизащата 8-ма серия карти) и немога да се ориентирам как да го намеря. Видеото ми е ati HD 4850 - 512 mb, OS windows 7 -  64 bits, компютъра ми е настолен. Ако можете да ми кажете или дадете линк за драйвъра, който ми трябва. Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

След инстлацията започна да ми показва, че някакво kdbsync.exe или нещо такова е спряло да работи. Деинсталирах го, спря. След това пак инсталирах драйвъра и пак започна, явно нещо е бъгав. Прави го еднократно и не е голям проблем, но явно ще трябва скоро да изкарат по-читав ъпдейт на драйвъра.

Link to comment
Сподели другаде

Опитай това:
 

 
Open Control Panel>Programs and features
Click on AMD Calayst Install Manager then click Change
Click Next on the welcome screen
Click Uninstall Manager then click Next
Click Custom then Next
Check box next to AMD APP SDK Runtime then click Next
Click Finish
Link to comment
Сподели другаде

Затова ли не ми показва скрийншотовете в контрол-сетингса?:) Предполагам, че тази опция не би ми била нужна тогава за нищо друго или....? И още нещо да попитам. В тези драйвъри съдържа ли се драйвъра за дъно, защото при денинсталация на  AMD catalyst ми показва, че USB драйвър също се премахва?

Link to comment
Сподели другаде

Преди бях с тези и всичко си беше наред, но сега нещо не искат да се инсталират правилно. Както и да е. За сега ще остана с новите. Благодаря за помощта.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...