Jump to content

Проблем с плащане по дебитна карта


Gondvanaz

Препоръчан пост

Здравейте. Проблемът ми е следният - взех trial membership за един сайт и чрез дебитната карта платих сумата. Обаче впоследствие се оказа, че е трябвало да им пратя "cancel membership", за да си спра абонамента, иначе се подновява всеки месец за определена сума и сега на практика им се водя член за 1 месец май, защото имам пълен достъп, но съм им платил само за trial-a, който изтече, а аз не желая този пълен достъп, защото ще ми излезе прескъпо. Какво да правя? Сега ако се откажа от абонамента ще могат ли те да ми теглят от сметката парите за 1 месец, тъй като досега е направено плащане само за trial-a? Или може ли по някакъв начин да забраня преводите от моята сметка и изобщо трябва ли да попълня формуляр, защото докато плащах за trial-a попълних формуляр в сайт посредник за транзакции и сега при евентуално плащане за месечен абонамент трябва ли да попълня пак формуляр или те вече автоматично могат да теглят от сметката ми? Определено не съм желал това проклето абонаменство, което автоматично са ми го удължили и нямам намерение да плащам. Ето какво намерих сега в сайта им:

 

  Trial: 1 day trial to a subscription renewing every 1 month(s)

Membership renews automatically at €40.99 every 1 month until canceled.

 

Дебитната ми карта е MasterCard Standard, и според онлайн банкирането наличната сума е намаляла с 2 евро, което платих за trial-a.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...